Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok, és...

22 hetes terhes vagyok, és egy ideje minden tüsszentés, köhögés, nevetés közben becsorog egy picit a pisi :D. Anélkül hogy előtte bármilyen inger jelentkezett volna! :D voltatok így ti is? Ez kezelhető?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

nem voltam így, pedig második babámat várom. viszont biztos nem röhögtem volna ezen...


nem nomrális, intimtornázni kéne, szüléshez is jól fog jönni, a szex is jobb lesz tőle

2016. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Jujjj de jó, hogy név nélkül is lehet írni. Képzeld az én nővérem egyszer a piacon be is pisilt. Semmi jele nem volt neki, csak jött és kész:((
2016. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

nekem nem volt ilyen problémám (csak szülés után hébe-hóba, de 1-2 hónap alatt magától megszűnt), de ezt mindenképpen jelezd az orvos felé.

kezelhető, de kell, aki kezelje.

2016. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Volt bizony, mindig hordtam tisztasági betétet emiatt.
2016. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Hapcikor nálam is előfordul, a párom már nem azt mondja, hogy egészségedre, hanem, hogy volt pisi :)))) Kellemetlen de azért ezen is tudunk mosolyogni.27 hetesek vagyunk mi :)))))
2016. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem minden alkalommal, de nagyobb tüsszentésnél vagy nevetésnél nekem is becsurog néha:D Én nem mondtam az orvosomnak erről semmit, nem gondolnám, hogy annyira vészes, valószínűleg szülés után elmúlik. MOndjuk én már az utolsó hónapban vagyok. Megemlítheted a dokinak :)
2016. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, mindenképp jelezni fogom az orvosomnak!


Kedves első! Ne haragudj hogy nem sírós smilet írtam! :D csak pozitívan! :)


Nálunk is vannak beszolások, összebeszélések ha otthon a család " na most tuti bepisilt anyád" és a vég hatalmas röhögés, amikor hallják hogy zuhanyzom! :)))

2016. márc. 7. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Intimtorna,intimtorna,intimtorna!
2016. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Néha volt nekem is terhesen.

5 hónapja szültem, egyre ritkábban.

Nagyon nem érzem normálisnak főleg, hogy időnként még mindig járok így. :/

2016. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Első terhességkor nem volt, szülés után annál inkább, most a második babánál már terhesség alatt is előfordult párszor, előre félek mi lesz szülés után, én hiába intimtornázom, úgy látszik nem segít, szülés után is csináltam, de szerintem inkább az idő segített, néhány hónap alatt múlt csak el.
2016. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!