Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is keményedett így?

Más is keményedett így?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok, naponta többször, de főleg este szoktam keménynek érezni a hasam, este kis feszülést is érzek, fájdalom vagy görcs nincs. Van hogy rövid ideig, de van, hogy percekig, negyedórát is eltart. Van, hogy az egész alhasam, van, hogy csak az egyik oldalon (ilyenkor látok ott egy kis pukszlit is). Akkor is van, ha egész nap pihenek.

Dokinál 3 hete már mondtam, nem aggódott nagyon, a magnéziumot emelte, no-spat eddig is szedtem.


Első terhességem, szóval nincs tapasztalatom, nem tudom, ez mennyire gond, vagy hogy minden, amit érzek, keményedés-e, vagy a gyerek ékeli be magát. A mozgást is csak most kezdtem el érezni, mert elöl van a lepényem.



2019. nov. 16. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Magnézium és sok pihenés. Méhszájadat nem nézte ?
2019. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is van,nekem is magnézium+nospat mondta.Én pl akkor veszem észre ha hanyatt fekszem.Rám is szólt az orvos,hogy oldalt feküdjek,mert nem jó az oxigén áramlás és azért keményedek..Jelez a baba.Mondtam oké de éjszaka nem tudom kontrollálni,h.alszom.
2019. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is hanyatt fekve van leginkább (mondjuk ezt nem mondtam a dokinak), azt hittem, hogy a zsírpárnáim miatt úgy tapinthatom leginkább, de ez érdekes, amit írtál. Megpróbálok én is oldalt feküdni :)
2019. nov. 16. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor mész orvoshoz említsd meg neki,én most már figyelek rá és jobb,plussz kismama párnát használok.Kiváncsi vagyok neked mit fog mondani.Minden jót😊 én most vagyok 25hetes.
2019. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha nem változik, úgyis dobok neki egy mailt, mert majdnem 3 hét, mire megint találkoznánk.

Egyébként azt is észrevettem, hogy hanyatt fekve a legaktívabb a lányom, ezek szerint lehet, hogy nem jókedvében...

2019. nov. 17. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
4es vagyok.Hát nálam is akkor mocorog jobban,nem gondolom ,hogy baj lenne meg nekem mindig azt mondja a doki ,hogy jelez a baba ha valami nem tetszik én nap közben elvagyok éjszaka érzem a keményedést.Nospat nem igazán akarok szedni hiába mondják ,hogy nem árt.Meg ha belegondolunk kicsi helyen van ő is helyezkedik,nyújtózik :)
2019. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!