Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már a 32. héten sokat...

Aki már a 32. héten sokat görcsölt és kemenyedett, sok pihenéssel és mgmal meddig tudta húzni a szülést?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27 hetes kortól voltak görcseim de kb 31 hetes korra mindennapos lett mindkét babámmal. Az elsővel pihentem sokat, 39+5 hétre szültem. A másodikkal próbáltam pihenni, nagyon sok magnéziumot szedtem, a kiírt napon indult be a szülésem.
2018. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hiába görcsöltem túlhordtam. Azt hittem megszülök úgy fájt a medence csontom is. Szóval nem feltétlenül jelent közeli szülést.
2018. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtat. Negyedik baba, igyekszem pihenni
2018. máj. 22. 23:14
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi így húzzuk az elejétől fogva. Persze először csak görcsök voltak, a keményedések később jöttek.

Igaz, mi csak orvosi segítséggel juthattunk el idáig, de már a 32. hetet tapossuk. Pedig felkészítettek mindenre: vetélés, koraszülés -kaptunk tüdőérlelőt is- de ha már eddig eljutottunk, akkor szerintem végig is visszük.

2018. máj. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Drukkolok kedves 4es!!! Nekem max 5 hetet mondanak,mert nagy a baba is. Amúgy Juli 15re vagyok kiírva.
2018. máj. 23. 06:50
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen szerencsések vagytok,én is sokat keményedtem,de az orvos is és a védőnő is tojt ránk,hiába kérdeztem hogy normális ez? A 30.héten született a lányom,pedig sokat pihentem és mg-t is szedtem.
2018. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteget keményedik a hasam. 30+5 vagyok. En gorcsoket nem tapasztalok, csak hogy osszekemenyedik a pocak. Nektek hanyszor fordul ez elo naponta kb? Mit jelent nektek a sok?
2018. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálam minden pisilés után bekeményedik. Ha többet állok, akkor is, meg ha nagyon aktív a kislányom, akkor is. Ez kb. 6-12 keményedés egy nap.

Igaz, nekem ki is nyílt a belső méhszáj és össze vagyok varrva. Szerintem csak ez tart még minket egyben...

2018. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37+6ig huztam
2018. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolso! Mikor varrtak ossze es hany hetesen nyilt kina belso mehszaj?
2018. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!