Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki úgy lett...

Van itt valaki aki úgy lett terhes hogy az apa nem akarta?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves lányunk. Erre a gyerekre is nehéz volt ravenni, de utólag nem bánta meg.

Nagyon szereti.

Szeretnék kistesot, de ő határozottan elutasít.

Mi lenne ha teherbe esnek?

Nem hagyna el, tudom hogy szeretne utána a gyereket. Sajnos ő olyan hogy saját döntést képtelen hozni. Semmire nem vágyik, piszkálni kell hogy valami legyen

Pár hónapja késett a menstruációm 2 hetet, csinálntam pár tesztet, negatív lett, de a férjem elkezdett örülni, mondogatta hogy jaj itt a kistesod, stb. Tehát ezért gondoltam hogy meg kéne adni neki a kezdő lökést... .


2019. nov. 18. 06:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
ha egyedül akarsz maradni két gyerekkel, akkor hajrá
2019. nov. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Gyereket úgy kell vállalni, hogy mindkét fél akarja, nem úgy, hogy megadod a kezdő lökést...

Ne légy nevetséges

2019. nov. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igazából, nekem a gyerek, a gyerekek a legfontosabbak. Ha egyedul maradok, megoldom. Amúgy is úgy érzem hogy nem fogom leelni a ferjemmel az életem. Az évek alatt megismertem, és rajottem hogy nem akarok vele életem végéig lenni.

Csak hátráltat az életben. Semmit nem akar, semmit nem csinál. Mindent mondani kell neki, önálló gondolata, program ajánlata, vagy akármi sosincs. Jó neki a langyos szarban ülni.

2019. nov. 18. 06:18
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

"Nem hagyna el"


Nem tudom feltűnt -e kérdező, hogy minden második házasság valassal végződik. Mindenki úgy áll hozzá, hogy engem úgyse hagyna el, aztán mégis bekovetkezik.


Nagyon gerinctelen dolognak tartom, hogy átvered, becsapod. Egy gyerek óriási felelősség, nem teheted azt a másikkal, akit elvileg szeretsz, hogy az akarata ellenére nyakába varrsz egy gyereket.


Mindkét félnek akarnia kell és nem a másik háta mögött meghozni a döntést.

Lehet rögtön nem hagyna el, de nem erősítené a kapcsolatot, az fix.

Ismerek olyan apát, aki azért hagyta el a feleségét, mert nem szedte a fogamzásgátlót, pedig azt mondta szedi. A gyerekeket vitte magával, neki ítélte a bíróság, mert az anyának nem volt munkahelye és egyedül nem tudta volna eltartani a gyerekeket.

Ez is benne van a pakliban, hogy téged elhagy a hazugság miatt, de a gyerekeket neveli tovább.


Szerintem inkább ülj le, beszéld meg vele, hogy miért nem szeretne tesót, minek kéne változnia hozzá, hogy akarja ő is.

Lehet több pénz, nagyobb ház vagy ilyesmi az akadálya, ami végülis jogos és lehet rajta dolgozni.

2019. nov. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

De, tud saját döntést hozni. Nem akar másik gyereket. A kilátások, ha te az akarata ellenére teherbe esel:

-valas, ket gyerekkel maradsz egyedül

-lehet hogy le se xarja majd a kicsit

- az életben többét meg nem bízik benned

2019. nov. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

"Igazából, nekem a gyerek, a gyerekek a legfontosabbak. Ha egyedul maradok, megoldom. Amúgy is úgy érzem hogy nem fogom leelni a ferjemmel az életem. Az évek alatt megismertem, és rajottem hogy nem akarok vele életem végéig lenni.


Csak hátráltat az életben. Semmit nem akar, semmit nem csinál. Mindent mondani kell neki, önálló gondolata, program ajánlata, vagy akármi sosincs. Jó neki a langyos szarban ülni."


Ezt így közöld vele is. De nyilván nem mered. A langyos xar életével azért csak eltart téged meg a gyereket.

2019. nov. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Akkor hajrá
2019. nov. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Huhh,hát itt senki nem fogja azt mondani neked hogy verd át a párod és titokban ess teherbe tőle.Hogy miért?Mert ez így nem helyes.Azzal pedig hogy így beszélsz róla csak magadat jellemzed.Nem is értem miért szeretnél tőle gyereket ha csak szarkupacnak nézed.
2019. nov. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Ritka undorító nő vagy kérdező.

A férjed nem akar gyereket, de te biztos megoldod, hogy legyen.

Nem akarsz hosszútávon vele maradni, de arra jó, hogy eltartson.

2019. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Sajnalom, egyszerűen nekem nem jött össze a szerelem. Amikor vele osszejottem, úgy gondoltam, bármi lesz, nekem család, gyerek kell mindenáron.

Próbálkoztam sok férfival valahogy egyik se volt olyan. Elegem lett 30 éves korom előtt babat akartam. Ilyen férfi jutott nekem.

2019. nov. 18. 06:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!