Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki úgy lett...

Van itt valaki aki úgy lett terhes hogy az apa nem akarta?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves lányunk. Erre a gyerekre is nehéz volt ravenni, de utólag nem bánta meg.

Nagyon szereti.

Szeretnék kistesot, de ő határozottan elutasít.

Mi lenne ha teherbe esnek?

Nem hagyna el, tudom hogy szeretne utána a gyereket. Sajnos ő olyan hogy saját döntést képtelen hozni. Semmire nem vágyik, piszkálni kell hogy valami legyen

Pár hónapja késett a menstruációm 2 hetet, csinálntam pár tesztet, negatív lett, de a férjem elkezdett örülni, mondogatta hogy jaj itt a kistesod, stb. Tehát ezért gondoltam hogy meg kéne adni neki a kezdő lökést... .


2019. nov. 18. 06:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%
Önző vagy. És nem csak azért, mert a férjedet belerángatod olyasmibe amit nem akar. Hanem azért is, mert - ahogy írod - nem tervezed a férjeddel hosszútávra, ezáltal a gyerekedtől veszed el a lehetőséget hogy normális, szerető családban nőjön fel. Önös érdek vezérel. Neked gyerek kell, az meg le van szrva hogy nem lesz normális családképe, apafigurája.
2019. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
73%
Egy idiótának állítod be a párod,ahogy fogalmazol nem is szereted.Mégis akarsz tőle gyereket? Minek? Talán inkább neki van esze,hogy ilyen ostoba embertől nem akar mint te.Ezen kéne elgondolkodnod,hogy lehet veled van a baj.Én azt sajnálom,hogy ez nem látja amit itt írtál.
2019. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!