Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt mindenki telefonos kapcsol...

Itt mindenki telefonos kapcsolatban van az orvosával?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél látom, hogy rengeteg az olyan válasz: Hìvd a doki! Telefonálj az orvosadnak! Azzonnal csörögj az orvosodnak! Miért nem hìvod a dokid..stb. Hogy? Mindenkinek fogadott orvosa van? Nekem most nincs, de előző terhességemnél volt, de ott se volt mobil szám csere.
2019. nov. 18. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, volt fogadott orvosom és bármikor elérhettem ha fontos kérdésem volt. Ha nem tudta felvenni, visszahívott. Persze nem éjszaka meg hétvégén zaklattam.
2019. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Van fogadott orvosom, bármikor hívhatom vagy írhatok neki emailt. Eddig mindig utóbbit választottam, mert nem akartam alkalmatlan pillanatban zavarni. 1-2 órán belül mindig válaszol. Persze ha vérzés lenne vagy bármi nagyon nagyon súlyos, amivel alapból kórházba mennék, akkor felhívnám őt.
2019. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nem akartam fogadni orvost merthogy minek, aztán amikor másodjára kötöttem ki a sürgősségi nőgyógyászaton a kórházban úgy voltam vele hogy legyen valaki akit tudok keresni ha baj van és ugye a fogadott orvos ezt teljes mértékben vállalja is. Ad elérhetőséget hisz emiatt fogadtad fel hogy ő gondozzon a terhesség alatt téged és a magzatot is. Ma már bevett szokás egyébként hogy vagy telefonon vagy e-mailen el lehet érni az orvost.
2019. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Enis csak emailen "zaklatom". Elobb utobb valaszol. Ha gaz van,megmondtak hogy be kell menni,senki sem dr House h tavolrol diagnosztizaljon. Ha nem surgos,megvarom az emailes valaszt.
2019. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megvan a szama, hívhattam bármikor, de ritkán hívtam. Vissza sose hívott, ezt az elején megmondta, hogy nem hív vissza senkit. Egy nap van a műtétek miatt legalább fél tucat nem fogadott hívása, ha fontos, akkor hívják újra. Ha nem volt sos a dolog, akkor írtam neki facen.
2019. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Fogadott dokim van. Már az elsö terhességnél mikor megbeszéltük h szeretnék nála szülni megadta a mobil számát.

Bármikor hívhattam, hívhatom.

Volt h elfelejtettem megkérdezni valamit a vizsgálaton, írtam egy smst és 1 óra múlva válaszolt is

2019. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ráírtam FB chaten, ha kérdésem volt, de persze megvolt a száma is, egyszer fel is hívtam.
2019. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvosnál igen, de nem kelett sosem hívnom.. amiko a szülésre mentünk akkor is a szülésznő hívta..

Most sztk-ba járok..

Mindenre a vėdőnőt hívom...

Nem mkntha sok dolog miatt kelett volna hálIstennek

2019. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt fogadott dokim, de nem is éreztem hiányát sem a terhesség alatt, sem a szülésnél.
2019. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogadott dokim volt 2016ban,de nem adott telefonszámot. Bár nem is hívtam volna... eseménytelen terhességem volt.
2019. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!