Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem a terhességi...

Miért nem érzem a terhességi tüneteket?

Figyelt kérdés
Holnap lépek a 6.hétbe és tegnap este óta nem érzek semmilyen terhességi tünetet. Eddig csak aluszékony voltam, és alhasi görcseim voltak. Most viszont semmit nem érzek. Jövőhéten megyek orvoshoz. De nagyon félek.
2019. nov. 19. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, még nagyon az elején vagy, hamarosan jönnek majd a tünetek. 🙂
2019. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azon szerencsések közé fogsz tartozni, akik megússzák tünetek nélkül. Van ilyen, ha kevés is.
2019. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6hetesen? Én 7hetesen voltam dokinál, terhességi tény megerősítésen :Dkb 9.-10.het körül kezdődtek a tüneteim :) nem kell azonnal mindenre rá stresszelni, mert az árthat csak igazán! Boldog babavárást 🤗 🎉
2019. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12 hetes vagyok, de nekem már mellfájdalmam sincs, nem is nagyon volt csak nehéz érzés meg viszketés.

A hasam kb. 5 hetesen görcsölt utoljára.

Hányingerem a 7. Héten volt 3 napig, majd a 9. Héten 4 napig.

Szóval nyugodj meg! Engem is stresszelt, de rájöttem nem kell ! :D

2019. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!