Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény sem termel progeszte...

Méhlepény sem termel progeszteront! Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Leírom a velem történteket hátha mást is segíthetek ezzel. 3 orvos mondta hogy abba hagyható a 12 hét után a Duphaston, lassan hagytam abba nem hirtelen. Saját magamtól magán vérvételen a biztonság kedvéért megnézettem. 14 héten 85 nmol volt, 16 héten 57,5 nmol volt már csak. Azonnak rohantam a kórházba,orvos azt mondta Duphastont szedjem újra, és Ennyi. Nem tudja hogy lehetséges ez. Nem tudott választ adni. Járt már valaki így? Esetleg egy okosabb orvos ha ezt olvassa.
2019. nov. 21. 05:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a neten van aki 22 hétig kapta.

Én 14. Hét után hagytam abba, fokozatosan.

2019. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen mondta Nekem is az orvos hogy szedjem tovább mert nem lesz ettől baja a babának. Én is nagyon lassan hagytam abba 14. héten még feleket szedtem. Akkor volt 85 nmol. De vajon később még be indulhat a termelés? Nem tudta az orvos.
2019. nov. 21. 07:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is szedem, ezek után félni fogok abba hagyni. Remélem jön valami válasz és csak az orvosod nincs toppon progeszteron ügyben. Lehet teljesen normális, hogy csökken.
2019. nov. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. hétre kellet lassan leépíteni az utrot. Nem is értettem, de gondolom úgy volt vele a doki, hogy ha baj van, akkor még inkább a 24. hét előtt legyen a... "baj".
2019. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. hétig kellett 3x3 Utrogestant szedni problémák miatt.

Nem törvényszerű, hogy mindenkinek abba kell hagyni a progeszteront 12 hetesen.

2019. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg annyit termel hogy a progeszteron hatasara szoros a hasam lassan mint egy ferfinek :((
2019. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az válaszokat!
2019. nov. 21. 15:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5 válaszoló! Neked miért kellett addig szedni? A babádnak nem lett semmi baja hogy eddig szedted?
2019. nov. 21. 15:51
 9/14 A kérdező kommentje:
Ma elmentem egy másik nőgyógyászhoz,ő azt mondta ennek a hormonnak most már semmi szerepe a terhesség fenntartásában. Az csak 14 hétig volt. Nem kell szedni tovább mert hiába csökken ettől nem fog elmenni a baba. 🤷‍♀️ Hát őszintén nem tudom, és ha mégis akkor jól megszívtam. Úgyhogy Szedem tovább inkább, tegnap a kórházban az ügyeletes meg azt mondta szedjem újra. Hogy meddig azt nem tudom...
2019. nov. 21. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
15 hetes terhesen ismeretlen vérzés után írtak föl az ügyeleten Utrogestant. Később a fogadott orvosom mondta, hogy ekkora terhességben már fölösleges szedni, nincs rá szükség- addigra a méhlepény kifejlődik és átveszi a sárgatesttől a feladatot. Szerintem az utolsó orvos a hihetőbb.
2019. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!