Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok....

Csuporka22 kérdése:

8 hetes kismama vagyok. Párnapja minden hülyeségen elsírom magam. Utrogestant szedek, így nem tudom eldönteni, hogy ez csak a gyógyszer hatása, vagy a terhesség miatt van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha pl. nem lennék várandós és szedném az Utrogestan nevű gyógyszert akkor is lennének ilyen tüneteim? Az orvosom azért írta fel mert haematomát talált, meg a petefészek hormonom is közepes volt. Igazából ezen kívül nem nagyon van más tüntetem. Ezért gondolom hogy csak a gyógyszer miatt van, mert ugye terhes hormont tartalmaz. Igazándiból én annak örülnék, ha ez szimplán a terhességnek lenne betudható.

2016. aug. 18. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem a gyógyszertől van, millióan szednek progeszteron pótlást - kismamák és akik még nem biztos, hogy azok - de nem lesz mindenkiből bőgőmasina. :)
2016. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Várandós vagy. Dúlnak a hormonok természetes hogy érzékeny vagy. Vagy hangulatingadizós. Én 20 hetes leszek szombaton.. És van hogy a semmin el kezdek sírni... És persze nem szedek ilyen gyógyszert.
2016. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én a 12. hètig használtam az utrogestant,de a "mindenen elsírom magam" még most is tart! :-) (Múlt héten született meg a babám :-) )

Szóval a gyógyszernek nincs köze hozzá.

Boldog babavárást!

2016. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uh, nem gondoltam volna, hogy ilyen gyors és megnyugtató válaszokat kapok. Nagyon szépen köszönöm. :-)
2016. aug. 18. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Napi 4 utrot használok, de nem szoktam sírni.
2016. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is átestem a sírós korszakon terhesen. Nem a gyógyszer hatása, de elmúlik, nyugi! Eszembe jutott egy itteni kérdésem, még tavalyról, akkor írtam, hogy azért sírtam el magam, mert nem tudtam befűzni a cérnát a tűbe. :D Hihetetlen mód tomboltak a hormonjaim.
2016. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az kemény lehetett! :-D Pont azon sírtam egész reggel, hogy már a szédülés is elmúlt. És mit ad ISTEN: Pont most a comment írása közben kapott el, aminek nagyon örülök, mert nagyon aggódok mindenen. 2 évig vártunk rá és most amikor már végre itt van egyszerűen a nem tudom élvezni ezt a gyönyörű állapotot, mert nagyon félek a missed ab.-tól és a vetéléstől is.
2016. aug. 19. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!