Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utrogestan okozott valakine...

Az utrogestan okozott valakinek barna folyast?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6+2 hetes kismama vagyok. 5 hetesen elkezdtem barnazni ugy hogy kozbe mar szedtem az utrogestant. Voltam uh-n, ott azt mondták mindeb rendben, van petezsak szikholyag es nem latnak beverzest sem haematomat!

Azt mobdta a dokim szedjek reggel este 500 mg cvitamint es szedjem tovabb az utrogestant. A barnazas mindig akkor indul be mikor a kupot felhelyezem es ahogy urul az a feher krem akkor barna nagyon, utana egesz nap alig egy ket kis folt es este az utro utan ujra. Olvastam hogy elvileg marhatja a nyalkahartyat vagy a huvelyt es az verezhet? Ez igaz? Csak barna folyasom van ver nincs.



2016. máj. 28. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 hetesen kezdtem barnázni, akkor kaptam az utrót. Akkor abba maradt pár napra,majd jött pont ez,amit te is írsz,hogy miután felraktam, akkor utána volt ez a barnázás, mikor ürült ki(nekem se volt se heamatoma, se semmi, valószínűleg az elején sárgatest elégtelenség, aztán azért múlt el az utrótól pár napra), aztán a 9.héten felhelyeztem a délit (3x kellett),majd ledőltem egy fél órát, majd Elindultunk a nagyér oviba, meg a boltba, aztán hazafelé éreztem, mintha megjött volna, rohantam haza, átáztam, annyira végeztem. Rohantunk a kórházba (már volt 2 vetélés), ott minden rendben volt, a vérzés is alább hagyott, kezdett átváltani barnába. Éjjelre bent fogtak,mielőtt hazaengrdtek megint megvizsgált a doki,pici rendben, szépen fejlődik, továbbra sincs heamatoma, viszont a hüvelyem kimarta a kúp. Tovább kellett használni a 12.Hétig, akkor a genetikai ultrahang után miután azon rendben volt minden, fokozatosan abba kellett hagyni. Addig megmaradt ez a barnázás, amit írtál, szerencsére olyan durva vérzés már nem jelentkezett, "csak " ez(bőven elég volt) viszont amint abba hagytam az utrót, teljesen megszűnt ez a barnázás is. Azóta 1.-én lesz 11 hónapos a kisfiunk. Kitartást, minden jót, sok boldogságot!
2016. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jajj hat gondolom beparaztal rendesen. Hat en is aggodok mindig mert volt mar 2 vetelesem, es egy normalis terhessegem.

Gorcsom nincs, a derekam faj sokat de az lanyomnal is igy volt, meg most kezd a mellem is fajni

Csak aggodom nehogy gond legyen, de a veteleseknel a barnazast vert gorcsok is kisertek!

Most semmi ilyen es uh is rendben ezert csodalkoztam hogy akkor mi a problema!

Koszonom a valaszod! ☺

2016. máj. 28. 15:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az utrogestant szájon át kellett szedni (hüvelytabletta volt a dobozon :-D). Mivel vérzés miatt kaptam, nyilván az kimosta volna a hüvelyből. Ha marja a hüvelyed, kérdezz rá dokidnál, hogy szedheted-e szájon át.
2016. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok

megint! Én mikor kérdeztem a dokit, hogy szedjem -e inkább szájon, akkor azt mondta, hogy eszembe se jusson, mert a hüvelyből sokkal több feloldódik, ha tudokkb ffél órát feküdjek miután felrakom, ha az megnyugtat. Most így csináltam, a vetélésnél viszont szájon át szedtem. Veled is rendben lesz minden :) én a terhesség minden percét szó szerint végig rettegtem az előzmények miatt. :(

2016. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem feloldódik, hanem felszívódik :)
2016. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azota egy het telt el miota barnazni kezdtem, mar mostanaban halisten alig eszreveheto es csak kozvetlen az utro utan van es az is keves.

Holnap megyek dokihoz nezunk szivhangot. Holnap leszek 7 hetes, nagyon felek de alig varom h lassam a picikét.Remelem minden ok lesz.

Majd irok mit mondtak! 

2016. jún. 1. 14:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett veled? Remélem minden oké!
2016. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam dokinal, nehezen de megtalalta az embriot azt mondta latott pulzalast is de inkabb ujra nezi kedden mert regi a gepe is es visszaszamoltunk es csak 6+1 napos voltam aznap.

Igy meg pici minden..petezsak 13 mm embrio 4,5 volt.

Remelem minden rendben lesz. Izgulok nagyon.

2016. jún. 6. 00:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,minden rendben lesz. Majd jelentkezz, hogy mi van veletek!
2016. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett veled? Én 6+4 napos vagyok. 2 hete használom az utrot. Tegnap este én is észrevettem egy kis barnàzàst a kúp után. Csütörtökön voltam dokinâl, nem làttak bevérzést, sem hematomàt. Így csak remélni merem hogy a kúp a ludas. Azt nem értem, hogy a dokik miért nem figyelmeztetnek hogy lehet tölle ilyen!? Hiszen ilyenkor az ember mindenre gondol, csak jóra nem. Föleg ha màr voltak vetélései;( azóta, hogy vagy?
2016. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!