Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák Ti terhesség alatt...

Kismamák Ti terhesség alatt vettetek kabátot? Vagy azt hordtátok ami volt? Főként téli időszakra gondolok. Nem nagyon akarok venni mert utánna már nagy lesz. Kiváncsi vagyok ti, hogy oldottátok meg.

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 22:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Rám még jo a mostani, szep kabatom. Illetve még megvan a korabbi, amibol tul nagyot vettem anno, emiatt is csereltem le 2-3 ev utan. Most ez igy szerencses helyzet, mert abba valoszinu bele fogok ferni nagyobb hassal is. Marcius kozepere vagyok kiirva. En se szeretnek kabatot venni 2-3 honap miatt..
2019. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Februárra vagyok kiírva


Már most nem tudom begombolni



Tervezek venni egy átlapolt szövetkabátot, ami nem gombos

Az később is jó lesz.



Kaptam kölcsön terheskabátot.

H&M-es

Nem áll jól, örülök, hogy pénzt nem kellett fizetnem érte

De valami muszáj lenne, ha nem kaptam volna..

2019. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyesmit

2019. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült egy akciósat kifognom a bonprixen, utolsó darab volt, nagyon megörültem, mert nekem is ez volt a nagy dilemma. De talán market place-t is érdemes nézni, ott is ki lehet fogni jókat szerintem! Mivel ezt nagyon nem lehet el használni pár hónap alatt, szerintem én is el fogom majd adni szülés után!
2019. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Marketplace. 2000 Ft volt egy jó állapotú H&Mfekete kabát. 2hónapra bőven jó és ennyiért lazán el tudom adni én is
2019. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem, mert nem ért be már. Nem volt drága, és még most is tudom hordani, mert öv van a derekán, amivel magamhoz igazítom.
2019. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Februárra voltam kiírva, rendeltem bonprixről egy oldalt zipzázzal alakíthatós kabátot, de kb 4 számmal nagyobb érkezett, mint amekkorának a táblázat szerint lennie kellett volna, úgyhogy visszaküldtem és anyukám kölcsönadott egyet
2019. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Vettem, persze. Első baba márciusi, most februári lesz, így két teljes telet kell megoldani. És ugye most a nagy miatt napi többször ki kell menni. A brendonban vettem annó, van hozzá toldalék, amit az elsőnél a 30. hét körül raktam be és most is így lesz. Toldalék nélkül még nem terhesen is teljesen vállalható a kabát, így nem sajnáltam rá a pénzt, de ha majd féláron továbbadom úgy is jó.
2019. nov. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Bonprix-ről rendeltem olyat, ami kismama és hordozós kabát egyben.
2019. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem, jó az eredeti picit kihúzva a gumit a derékrésznél. 33 hetes vagyok.
2019. nov. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!