Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok terhesség alatti...

Nem akarok terhesség alatti esküvőt! Mit nem bír ezen a családom megérteni?

Figyelt kérdés

Családom nyüstöl minket az esküvővel.

De most nekem egyáltalán nincsenek ott a gondolataim.

Nem akarok semmit elsietni!

Ráadásul most sok a kiadásunk is én veszélyeztetett lettem és ezért nem is tudnánk csak egy összecsapot itthoni birkapörköltes lagzit amit egyáltalán nem akarok!

Megvan az apasági épp elég most az!

De apám konkrétan kitagadna ha nem kötnék be a fejem!

Mert milyen dolog így gyereket vállalni!

Ez engem nagyon idegesít!

Párom kinézte az eljegyzési gyűrűt az addig oké!

Eljegyzés legyen!

De házasságot csak jövőre akarok

Szerintem úgy a szép ha már ott van a kislányunk is az esküvőn!

Nem vagyok túl konzervatív a családom viszont hajthatatlan!


2018. máj. 15. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Basszus! Ne! Legyél! Már! Ennyire! Önállótlan!

Hány! Éves! Vagy! ?

Ti! Döntésetek! Mikor! Lesz! Esküvő!, Nem! Az! Apádé!

2018. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz esküvō és kész!

Apád majd szépen belenyugszik! Felnőtt ember vagy, el tudod dönteni, hogy mit szeretnél!

Ezt így mondd meg, ne érezzék rajtad a bizonytalanságot!

2018. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Kövezzenek meg, de szerintem amúgy is ízléstelen terhesen esküvőt tartani, főleg már jókora pocakkal 7-8-9 hónaposan... Nem változtat a tényen, hogs házasságon kívül lett terhes a nő, csak jogilag egyszerűbb a dolog. Annyira erőltetett. A mai világban pedig mar abszolút nem is elvárt, hogy csak házasság után születhessen baba. Ha nem akarsz nem kell, majd belenyugszanak.
2018. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

"De apám konkrétan kitagadna ha nem kötnék be a fejem!"


Ez esetben lehet, hogy csakazértis lenne esküvő.

Na de nem olyan, amit a család is akar. Hanem mi ketten, meg 2 tanú, és ennyi.

És ha reklamál a család, megmondanám, hogy ne legyen hiszti, a fejem bekötötték, férjes asszonyként fogok szülni. Ja, hogy a lagzi??? Majd amikor eljött az ideje, egy templomi esküvővel egybekötve.

2018. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Minket is cseszegettek, főleg anyós mondogatta h de legalább menjünk anyakönyvvezető ele... mondom jó, de akkor 4 emberes eskuvo lesz. Akkor ezen sértődött be, h nem lehetek ilyen h a fia esküvőjén nem lenne ott. Mondom vagy normális eskuvo vagy semmi hercehurca és ennyi. Azóta nem hozta fel. Igaz most újra jön baba Uh megint apasagi lesz. Engem mar marhan nem érdekel csak a gyerekeim.
2018. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
OMG!!Hàny éves vagy?!
2018. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kicsit (nagyon) határozottabb. Dehogy tagad ki apád. Maximum majd puffog egy keveset. Gondolod, miután megszülsz, majd bojkottálja az unokát is? Lévén a kettő együtt jár, ha te nem vagy többé a lánya, akkor unokája sem lesz, azt meg biztosan nem akarja. Konkrétan ez az érzelmi zsarolás és manipuláció iskolapéldája. Meg kell mondani neki kerek perec, hogy ez a te életed, akkor esküszöl, amikor neked is megfelel, ha ez zavarja az erkölcsi értékrendjét, akkor így járt. Veszélyeztetett terhesen se otthonit, se két tanúsat nem akarnék magam sem, gondolom minden idegszáladdal azon vagy, hogy végigvidd a terhességet és időre szülessen az a baba. Ha ezt nem képes megérteni, illetve azt, hogy evvel a stresszforrással, ami belőle fakad, konkrétan az unokája életét veszélyezteti, lévén neked most nyugalom kell, nem egy követelőző/zsaroló apa, aki idegileg kikészít, akkor ignorálni kell egy darabig. Nem találkozni, nem beszélni vele, szerintem pár hét alatt magához térne. Komolyan ez a legnagyobb baja? Még véletlenül sem a veszélyeztetett terhes lányáért és unokájáért aggódik, á, dehogy, dirigál, hogy mit hogyan. Igazán melléd állhatna az egész család teljes mellszélességgel, az volna a minimum. Ha nem, akkor isten neki fakereszt, tojd le az egész bagázst, most kizárólag ti vagytok a fontosak.
2018. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!