Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteget szellentek? Mast...

Rengeteget szellentek? Mast is ennyire zavar?

Figyelt kérdés
35.hetben vagyok es ejjel nappal pukizok. A nadragom a nap vegere büdi lesz. Nem eszek egyszerre sokat, sem puffasztot. Mit lehet ilyen esetben tenni ?
2019. nov. 26. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várni a terhesség végét.. :)
2019. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Haha

Ez is egy megoldas :-)

2019. nov. 26. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar, h pukizol.
2019. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah en is. Mint valami katasztrofalis kipufogo. Raadasul visszatartani se tudom mint nem terhesen. Meloba folyton rohanok a wc-re 🤣 32. Het
2019. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom nagyon gaz. Szo szerint. Multkor a mozgolepcson is , es mogottem ugy öten alltak. Es valami iszonyat büdi. Mar alig merek enni mielott megyek valahova.
2019. nov. 26. 20:45
 6/8 A kérdező kommentje:

Es meg valami . A marha pörkölt nokedlival nagyon finom kaja , de fingosoknak nem ajanlott !! :-)

Ez a mai nap tanulsaga a szamomra . :-)

Amugy viccen kivul , ez tenyleg nagyon kellemetlen .Nem merek közössegbe menni ,a parom is mar büzmergezest kapott, az agynemut 2 naponta cserelem ,bugyi nelkul alszok mert az ugyis csak büdi lenne stb

Szerintem an holnap bemegyek a gyogyszertarba . :-)

Koszi a valaszokat

2019. nov. 26. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eskü sírtam a röhögéstől ahogy elolvastam, de azért mert én is ebben a cipőben(vagy GÁZOS helyzetben) járok. Már akartam kiírni kérdést is, borzalom a helyzet, egész terhességem alatt ez van. Közösségben a legcikibb mert ha sikerül is a hangzavarát némítani, a szag megmarad, a gyerekeim (már megszokták, h a tojásszag és recsegés tőlem jön) egyből rákezdenek, hogy Anyaaaa te pukiztááál?
2019. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok egyedül . :-)
2019. nov. 27. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!