Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket zavar ha ki van a...

Titeket zavar ha ki van a pocak a felső alól?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon cuki, persze nem olyan helyen ahova illik rendesen felöltözni, de ahogy melegebb lesz én biztos hogy hordani fogom a régebbi, rövid felsőimet
2019. ápr. 23. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem cuki. Inkabb igenytelen hatast kelt, mintha nem telne felsőre. Nekem sem otthon, sem elmenni nem fér bele. Plusz emellé felveszik a régi nacikat, amibel nincs is semmi baj, de akkor hosszitott felsot vegyen fel.

A fürdőruha persze más. Nekem sokkal jobban tetszik, mikor egy pocak alakját követő kismama felső, vagy ruci van az illetőn. Én is ugy oltoztem nyáron, hogy vagy ruha, vagy cicanaci és hosszabb felső.

2019. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ez olyan kamaszos felfogas.

Képzeld el, a sörhasu pasikat rövidebb pólóban, ami alól kificcen a hasika, mennyire nem igényes. Na a terhes nővel is ez a helyzet.

2019. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem cuki inkább ciki. Én hosszított felsőket hordtam és nem olyat, ami feszül pláne nem olyat, ami kicsi..
2019. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tini lányos, nem terhesen sem öltözködtem így, várandósan meg aztán végképp eszembe sem jutott
2019. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem cuki, hanem közönséges!
2019. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ízléstelen, közönséges és én elítélem az ilyesmit, bármennyire is szép dolog maga a terhesség. Nem a bantu törzsben vagy Afrikában, hogy mutogasd!
2019. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igénytelen. Otthon a 4 fal közt meg azt hordasz ami jólesik.
2019. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszul vagyok tőle!! Most vagyok 37 hetes es mar a legtöbb kismama polobol is kivan a hasam, igy gyorsan mentem es vettem pár darab hosszított felsőt! Szerintem igénytelen ha kivan a has a polobol :/
2019. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Irtó igénytelen nem cuki, egy ilyen igazi prosztó tróger anyuka jelent meg előttem kilógó béllel. Ha nem telik terhesruhára akkor kérd el a férjed egy pólóját vagy bármit amiből nincs ki a fél tested... Remélem a rövid felső alatt nem egy crop topot értesz mert akkor nevetek csak rajtad igazán. 😅
2019. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem cuki.Én mindig ügyeltem rá, hogy még véletlen se villantsam.
2019. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!