Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kellene bevennem eseményutánit?

Kellene bevennem eseményutánit?

Figyelt kérdés

Még sosem történt balesetünk és nem tudom hogy kellene e bevennem.

Tehát óvszert használunk és a végén amikor kivette észrevettük hogy bennem maradt az óvszer úgy félig és kifolyt a sperma a fenekemhez. Gyorsan oda kaptam de nem éreztem hogy a puncim akár közelébe is került volna. Persze ebben nem vagyok biztos... Olyan rosszul érzem magam, még sosem jártunk így, már van egy gyerekünk és nem szeretnénk többet.


2019. nov. 26. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem akkor biztos, ami tuti vegyél be


Nyilván nem egészséges, de még mindig jobb, mint X napot vegigizgulni, hogy fogsz-e menstrualni és ha ne adj’ isten nem, akkor meg gondolkozni, hogy mi legyen

2019. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Amúgy 2-án kellene hogy megjöjjön, ez eltolhatja a menstruációm?
2019. nov. 26. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék be.
2019. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Az eseményutánitól pár napon belül meg kell jönnie a menstruációnak. Ez a lényege. De szerintem fölösleges bevenned.
2019. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutna ezért bevenni. Szerintem orvos se írja fel.
2019. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedem, hogy nem lesz baj😊 Köszönöm :)
2019. nov. 27. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!