Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lemaradtam a kombinált...

Ha lemaradtam a kombinált tesztről, később is kiderülhet ha van valami gond a babával?

Figyelt kérdés
Genetikai UH-on mindent rendben találtak, de szerettem volna mégis a kombinált tesztet, de ugy nez ki, erről mar lemaradtam...
2019. nov. 26. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Non invazív vérvételt csináltathatsz 18-20.hétig. Egyébként ha bármi van, úgyis megtartanád, akkor mindegy.

Plusz a 18-20.heti uh is genetikai.

2019. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Én is lemaradtam, nem tudtam, hogy csak a 14. hétig végzik. Én nem tudtam nyugodtan aludni miatta, ilyet csináltattam: [link]

Amúgy is sok rosszat olvastam a kombinált tesztről, és legalább egyből megtudtuk a pici nemét.

2019. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Mi a Trisomy tesztet csináltatjuk meg 2 hét múlva. Ez 3 kromoszóma eltérést vizsgál 110.000 ft. Lehet 3 részletben is fizetni ha szükséges, és 4-6 munkanap az eredmény.

Ezt megcsinálják sok magánrendelőben is, vagy az Istenhegyi géndiagnosztikai centrumban de oda 3 héttel előre be kell jelentkezni.


Ill.van egy másik a Prena teszt, ennek az alap csomagja csak down-ra szűr, 75.000 ft.

Sok magánrendelőben illetve a Czeizel intézetben is meg lehet csináltatni, pár nap az eredmény.

2019. nov. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen később is kiderülhet, csak ha nagyobb baj van, elvetetni már nem tudod, de felkészülni rá lesz időd
2019. nov. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudja elvetetni? A terhesség 24. hetéig elveszik, ha beteg. Illene tudni!
2019. nov. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!