Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha egy ponton érzek csak...

Baj ha egy ponton érzek csak mozgást?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok, tudom korai még, de már érezgetem néha. És csak egy ponton, mintha folyamatosan csak azon az egy helyen lenne, ott naponta 4-5x ugyanazt a határozott mozgàst érzem

Nehéz ezt el magyarázni. Akkor ez mégsem ő? KB 3 napja rendezett egy nagy boogiet, az már 100% hogy ő volt, más nem is lehetett, ilyet még sosem éreztem. De azóta csak ez van és el gondolkodtam :) első baba.


2019. nov. 27. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, milyen pici még!

Ráadásul egy helyen van megtapadva a méhedben a méhlepénye. Nem is lehetne még másként érezni.

2019. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Kicsi még ahhoz hogy nagy kiterjedésen érezd: a lábát a bordád alatt a kezét a húgyhólyagodon a másik lábát meg a gyomrodon. Ez a rész még odébb lesz.
2019. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Nagyon köszönöm a válaszokat. Annyira határozottan egyetlen egy ponton érzem mindig hogy már meg ijedtem, lehet nem is ő az. Köszönöm szépen a megnyugtatást. Nagyon boldog vagyok és szerencsés hogy ilyen korán örülhetek ennek :)
2019. nov. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!