Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt, szerintetek...

Kombinált teszt, szerintetek csináltassak másikat pénteken? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, hétfőn voltam genetikai UH-on sztk-ban, ahol mindent rendben találtak. Délután ezekkel az adatokkal elmentem a Centrum Laborba vérvételre, hogy a kockázatelemzés is meglegyen, viszont felhívtak, hogy a nyaki redőnél nincs pontos érték megadva, csak hogy 3 mm alatt van, és hogy igy nem tudnak pontos kockázatelemzést csinálni. Közben péntekre bejelentkeztem egy kombinált tesztre a Hepinethez. Ma küldte a Centrum Labor az eredményeket, amelyek a következők: 13/18-as triszómia kockázata < 1:10000 , 21-es triszómia kockázata 1:5666.

Szerintetek érdemes elmennem a péntekire is?


2019. nov. 27. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez alacsony kockázat, bárhogy nézzük is. Ha téged ez megnyugtat, nem szükséges.
2019. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony a kockázat. Én már nem foglalkoznék vele. Statisztikai adatok alapján elemeznek. Arra jó hogy a kismamákat szétstresszeljék. Ha nagy a kockázat, akkor elég vele foglalkozni. Addig nem.
2019. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!