Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez rossz eredmény?

Szerintetek ez rossz eredmény?

Figyelt kérdés
Kombinált teszt eredmény alapján 1:560 esély a down-szindrómára. Ez milyen értéknek számít? Közepes kockázat a formula szerint.

2019. nov. 21. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint közepes eredmény.
2019. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

560 olyan terhességnél, akinek ugyanolyanok az adatai mint neked legfeljebb 1 Down-szindrómás születik.

Tehát 0.17% esélye van, hogy Down-szindrómás a magzatod.

Szerinted?

Ez a teszt amúgy semmit nem mond kb.

2019. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Közepes


De nekem ennél "jobb" eredményre is továbbküldtek vizsgálatra ( Patau volt a bibis)

/ minden rendben volt/

2019. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Itt a teljes lelet: [link]
2019. nov. 21. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:

A korod húzta le.

Meg a 2 hormon szintje.

Azt mondják majdnem egyforma mennyiségnek kellene lennie a két hormonból, a nagy különbség tipikus Down-kóros magzatra utaló jel.

Engem ezzel ijesztgettek

24 évesen nekem is közepes kockázat lett mert ugyanilyen volt a hormon eredmény.

Egészséges a baba.

2019. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne aggódj. Nincsen sehol a papíron hogy negatív? Az enyémre ráírták.

Nekem 1:303 volt. És 1/10000 ből.

Amúgy ezek a tesztek statisztikai adatokból vannak kikövetkeztetve. Jól beparáztatnak, közben semmi baja a babának.

2019. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
1000 felett nem küldenek tovább. Ezzel genetikai tanácsadást fognak javasolni. Nagyon pici így is az esély hogy baj legyen, de én csináltatnék egy prenat a helyedben. Ha magzatvíz mintavételt nem szeretnél. Nekem 1:18650-hez lett mégis prenan kötöttünk ki egy uh után. Hal isten nem volt gond. Szóval ja. Ez csak egy szám. De jobb biztosra menni amennyire csak lehet.
2019. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már neki sem állnék kombinált tesztnek.

Ez még majdhogynem jó eredmény, hiszen az életkor kockázatánál alacsonyabb jött ki.


32 vagyok, már itt is elég magas volt az életkorból adódó kockázat.


/ plusz, aki szoptat se menjen... a hormonok máskèpp viselkednek...

alacsony lesz a Papp-A és a szabad B hcg is

Nálam ezek okozták a riadalmat/


3.

2019. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is megdöbbentem, hogy 31 évesen alapból milyen magas már az életkori kockázat nálam. 🙄 egyébként jó lett az eredmeny a többi értékkel együtt, de ha később még vallalnék babát, már biztos hogy ezt a tesztet kihagynám.
2019. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 northplace ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel az eredménnyel, ne aggódj! Ez a teszt kb 80%-os valószínűséggel adja meg az eredményt. Korod alapján a kombinált-teszt szerint 1:310 az esélye down babának, neked ez sokkal jobb lett. Nem lehet, hogy eleve hormont szedtél? Pl. Utrot, ami szintén befolyásolja ezt az ereményt.
2019. nov. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!