Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami baj történhetett...

Valami baj történhetett tegnap? 9 hetes kismami vagyok, és tegnap a buszon, ahogy álltam, az egyik kanyart egy kicsit rosszul vettem. Olyan érzés volt, mintha nyújtózkodtam volna egy hatalmasat, persze nem önszántamból.

Figyelt kérdés
És egész délelőtt fájt alul, ahol a petefészek van. Úgye nincs semmi baj?? Nem véreztem és nem is görcsöltem, csak fájt.
2008. nov. 18. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha nincs vérzés és görcs, akkor nincs semmi baj. Biztos meghúzódott egy izom. De ha nem vagy jól irány a doki.

Én mindig leülök a buszon emiatt, bár a pocakom még alig látszik. ha 1 megállót utazol, akkor is le kell ülni. Ne törődj vele, ha emiatt pofákaat vágnak az utasok. Te már tudod, hogy vigyáznod kell magatokra. Boldog babavárást!

18 heteske

2008. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyik méhtartó szalag nyúlt, és azt érezted. Olyan szúrásjellegű volt? Ha mára már nem érzel semmit, akkor nem hiszem, hogy baj lenne.
2008. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, csak egy kicsit megijedtem, mert nem szeretném elveszteni ezt a babát. Mára már nem fáj, és tényleg nem is görcsöltem és nem is véreztem


Jó babavárást!!

2008. nov. 18. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!