Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok....

25 hetes terhes vagyok. Nagyon meg vagyok fázva. Mit használjak, hogy jobb legyen és minél hamarabb meggyógyuljak?

Figyelt kérdés
Negrót eszegetek, kamilla ill. gyümölcsteát iszok, mézet is szoktam enni. Fáj minden porcikám, egyre sűrűbb az orrváladékom. Nem kapok levegőt. Antibiát nem szeretnék szedni. Van még valami? C-vitamint 1g-ot szedet/nap
2008. nov. 18. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó amiket használsz, az orrodba pedig fújjál Stérimar orrspray-t ami tengervizet tartalmaz. Egyél sok gyümölcsöt. Jobbulást!
2008. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, Sterimárt már egy ideje használom. Köszi
2008. nov. 18. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:

negrobol csak a mezeset, vagy mas kulonlegeset, a hagyomanyos anizs-mentolosat allitolag nem szabad.

kamillatea.

landzsas utifu szirup.

c vitamin.

és még valami segitett, szerintem erdemes kiprobalnod: inhalalas. kamillatea amikor elkeszult, akkor egy jo tiz percig felealltam, es beszivtam, mikozben a fejemre boritottam egy torolkozot. utana nagyon nagyon jó volt.

ez meg a landzsas utifu szirup hipp hopp kigyogyitott.

amit még szedhetsz, az a narancsos mebucain (abbol is keruld a "hagyomanyosat", tunetmentesiteni jó, meggyogyitani nem fog.

2008. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, gyogyulj meg hamar, az lemaradt :D
2008. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, én a múlt héten estem túl ezen.

Amit én tettem: sok sok folyadék (forró tea), fekvés, c-vitamin, illetve homeopatias bogyot szedtem (oscillococcinum), és én is tengeri só-oldatos orrspray-t használtam. nekem 2-3 nap múlva jobb lett.


Ez a fajta homeos bogyó megelőzésre is nagyon jó. esetleg a későbbiek során, hiszen jön a hűvös idő. heti 1 alkalommal ha szeded akkor felkésziti a szervezeted az influenza elle. nézz utána ha gondolod


18 hetes kismami

2008. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ezek mellett az orvos citrokálcium200-at írt fel,Stodal szirupot is használhatsz,az homeopátiás.Gyógyulj meg minél hamarabb!
2008. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet még Tantumverde szopogatóst vagy spary-t.

A kamillás inhalálás nagyon jó. Utána ágyba és betakarózni :)

2008. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat. Boldog babavárást nektek.
2008. nov. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!