Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 26+2 és 4D mozira...

Ma vagyok 26+2 és 4D mozira megyünk, mi a jobb ha mozog sokat a baba vagy ha nyugisabb?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy én tudom mit tehetek azért hoyg izgága legyen, de biztos jó az?

Úgy értem hogy ha nagyon mozog nem tudják esetleg megmérni és nem tudnak jó képet csinálni.


De ha meg túlságosan nyugodt és esetleg éppen rossz pózban fekszik vagy teljesen hátat fordít akkor meg nem létunk semmit...


Melyik a jobb?


2011. okt. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

nem kukkolni,

én elhiszem hogy élmény meg minden de olyan kis véznák még ilyenkor nem??

2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem.

Utána érdeklődtünk, és a 24-30 hét között ideális a babamozi. A leges legjjobb időszak pedig a 26-28 hét közé tehető, mert még jól látszik van elég helye, éde már nem vézna mert felszed egy kicsit magára.


Mindemellett amúgy is mennék UH-ra, mert a dokim gépe nem túl profi, és legutóbbi mérésen 2 héttel ezelőtt túl kicsinek mérte a fiamat - tudnom kell hogy ő tévedett vagy tényleg gond lehet...

2011. okt. 13. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mozog, az jobb. Előtte közvetlen enni-inni. De nem szabad sokat a babamozitól várni, mert a babák nagy részét zavarja, és hamar bebújnak a méhlepényhez, ill. takarni kezdik az arcukat a kezükkel.

Nem okoz bajt az uh, csak zavarja őket a rezgés.

De azért mindenképp "élmény" benézni hozzá, és megnézni mit is csinál odabent:)

2011. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyenkor már nem véznák, kis husis pofijuk van.

Én a 27. hétben voltam mindkettőnél, nagyon szép, hörcsögpofis képeket kaptunk.

Egyébként az jobb ha mozog. Az első aludt, amikor mentünk, befúrta az arcát a lepénybe, a világ összes kincséért nem mozdult volna, vissza kellett menni egy másik időpontban újra próbálni.

A másodiknál a szitu ugyanaz volt, csak ő nagyon ficánkolt, így rögtön készültek jó képek is.

2011. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a méretezés miatt meg ne aggódj, elkapnak egy jó pillanatot, amikor szépen látszik az adott testrész és úgy mérik le.
2011. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 26+5napos eszek amikor megyek majd a jövő héten. :) Voltam már 17hetesen is és akkor mondták nekem is, hogy olyan 25 és 30 hét között a legjobb menni mert akkor még egész jól látni is viszont már babás. Nekem Ő a 2.babám lesz, az elsővel csak 32 hetesen voltam. Akkor már jó nagyon volt és tényleg nem lehetett olyan jól látni már nem is sikerült jó képet csinálni róla meg bújkált a méhlepénybe. Remélem most jobb lesz. Ő kisfiú lesz talán bátrabb és megmutogatja magát. :)
2011. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!