Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. Baba szulese gond nelkul...

2. Baba szulese gond nelkul ment? Terhesseg is rendben zajlott az alabbi dolgok mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a lenyeg ez: megszultem, de iszonyu sokat kellett varrni odalenn. Elegge komplikalt eset is voltam, utana is nehezen tudtam felkelni a sok vervesztesegtol.

Aki szinten igy jart, a 2. Terhessegnel problema nelkuli terhessege volt? Illetve a 2. Szulest is vegig csinalhattak vajon termeszetesen? Felek, hogy nagyon szetszakadnek lenn, igy nem engedik, hogy szuljek. Csaszart nen akarok. Akinek a mehnyaka elegge szetroncsokodott szuleskor, ti szulhettetek termeszetesen a kovetkezonel?

Termeszetesen nem arrs vagyok kivancsi, hogy ti mondjatok meg, igy hogy szuljek, hanem, aki szinten igy jart es lett kovetkezo babaja, mit taoasztalt.


2019. jún. 28. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Harmadfokú repedésem volt gátmetszés mellett. Kívül belül, a szélrózsa minden irányban. Méhsüllyedés, hüvelyfalsérv. Vérátömlesztés. Inkontinencia. Hónapokba került mire nem fájt az ülés.


3 év múlva szültem megint. Ennél már rosszabb nem lehet alapon hüvelyi úton. Minimális repedés, pár öltés. Pár nappal a szülés után semmi bajom nem volt.

2019. jún. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami11att, hogy sokat kellett varrni, nem kell császárral szülnöd. Ez nem indok rá.

Sajnos az orvosok úgy vannak vele, hogy van ilyen, hogy valaki szakad, reped, ők összerakják és kész.

2019. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél volt gátmetszés, a többieknél nem! Összes ismerősömnél a második könnyebb szülés volt.
2019. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom. Mondjuk hamar meglett nalam is, csak szana szet szakadtam mindenhol.. ezert tartok tole. Koszonom a valaszokat :)
2019. jún. 28. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Első szülésem után az orvos azt mondta,h annyi öltést tett belém,mint kb. összesen 3 nőbe... szóval durva volt nagyon. Alig bírtam napokig felkelni. 2.szülésem után 4 varratom volt, szülés után pár órával már szaladtam. :)
2019. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez biztato... koszonom :)
2019. jún. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!