Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik terhesség kinek...

A harmadik terhesség kinek milyen volt? Miben különbözött az első kettőtől?

Figyelt kérdés
Írnátok ? Volt rosszullét?
2019. nov. 28. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Megkönnyebbültünk, hogy nem kell visszafizetni a csokkot.
2019. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1


Ezért szültél harmadikat? Gratula

2019. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, ugyanolyan volt mint az első kettő. Rosszullét is volt, ahogy az előzőknél is. Jó volt.
2019. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan tünetmentes álomterhesség volt, mint az első2, csak fáradtabb voltam a nagyok miatt. 😊
2019. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok, hematóma, mélyen fekvő lepény miatti vérzések(kórház), de összességében eddig nem vészes A puffadás nagyon zavaró, pihenni a sok teendő mellett ritkán lehet.

Kérdező veled mi újság?

2019. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap derült ki,hogy jön a harmadik. Meg vagyok ijedve és fogalmam sincs milyen lesz három gyerkőccel
2019. nov. 28. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Az első kettő fitten tartott, 41 hetes terhesen még a nagyokkal fogocskaztam 🤷🏻‍♀️😅
2019. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az 1.-nél a 16.hétig hánytam és utána semmi bajom nem volt.

A 2.-nál a 20.hétig hánytam,azon kívűl hogy veszélyeztetett voltam és feküdnöm kellett amennyit csak tudtam,jól voltam.

A 3.-nál a 13.hétig hánytam viszont a hányinger végig kísért szülésig elég durván.Előfordult hogy 1x-1x hánytam is.Olyan helyeken fájt ahol az első kettőnél nem is tudtam hogy van ilyen.

De nem vagyunk egyformák,nekem ilyen volt neked lehet hogy jobb lesz.

2019. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első fiammal nagyon kívánós voltam semmi rosszullét. A második fiammal sem voltam rosszul viszont vele semmit nem kívántam. Most vagyok 30 hetes a kislányommal itt sem volt rosszullét csak álomkór. 😊
2019. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!