Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelésen voltam túl...

Cukorterhelésen voltam túl éltem szerencsére. Nálatok, hogy volt?

Figyelt kérdés
Nálatok is úgy volt, h. ha hívnak akkor baj van és további vizsgálat? Ha nem akkor nem kell foglalkozni vele? Ezt mondták nekem. Se papírt semmit nem kaptam. Hol tudom megnézni az eredményt? Vagy a nőgyógyásznak küldik?
2019. nov. 29. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Másnap lehetett menni érte a kórházba
2019. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
EESZTen meg tudod nézni, ha van ügyfélkapud.
2019. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aznap délután kaptam e-mail-ben, ahogy minden egyéb laboreredményt.
2019. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Másnap vissza kellett mennem, és kinyomtatták az eredményt.
2019. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a háziorvosnak küldik az eredményt, de az asszisztens volt olyan jófej es elküldte nekem e-mailben, hogy ne menjek be a rendelőbe a betegek közé. Pont influenza szezon volt. Rendben volt minden, de hanem lett volna akkor behív, és tovább küldenek.
2019. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 khniki ***** válasza:
100%
Én magánlaborban csináltam, ott kiküldték e-mailben az eredményt.
2019. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ügyfélkapuval már este meg lehet néhni, a betegdokumentumok közt van ( országos az adatbázis, néhány helyen még nem csatlakoztak, de lassan kötelező lesz nekik)


Nálunk 1 héttel később lehet menni érte, de nincs saját labor, és csak hetente van vérvétel. Sosem kapu k papírt, név alapján lehet kikérni a leletet.


A nőgyógyász és a védőnő is ellenőrzi majd. Ahogy a vétképet is.

Ha gond van, akkor diabetolőgushoz küldenek étrendbeállitásra, ha nagy a gond, akkor inzulinadagolásra.


De ha nem voltál rosszul, akkor az utóbbi biztosan nem áll fenn.


/ én rendesen élveztem..nem tudom miért tart tőle mindenki..az a cukros lötty egyenesen finom nekem...a cukrom teljesen jó/

2019. nov. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Egyáltalán nem voltam rosszul,pedig nagyon féltem.Kicsit az elején torkomat marta.De egy óra után már semmit nem éreztem ,mondta is aki vette a vért,h.akkor már süllyedt nálam.Bizom benne,h.hétfőn nem telefonálnak.Nagynéném cukorbeteg őt kértem meg elötte,h.nézze meg nekem mennyi lehet a cukrom pár hete akkor 2,5 volt..Talán nem lesz gond.
2019. nov. 30. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
A 2,5 rossz érték. Vagy nem annyi volt, vagy baj van a cukroddal.
2019. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor sajnom nem tudom mi lesz :(
2019. nov. 30. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!