Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki nem...

Van itt olyan kismama aki nem volt cukorterhelésen?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindent évben születnek gondozatlan terhességből gyerekek... hol betegen, hol egészségesen.
2017. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze. Aki eleve cukorbeteg, mint én, annak nem kell menni.
2017. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ismerősöm nem ment el lehet valami baja a babának?
2017. dec. 23. 09:06
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Külföldön lakom, itt nem csinálnak cukorterhelést, csak annak , akinek van rizikófaktora tehát pl. valamelyik szülője cukorbeteg volt. Nem a szerzett, hanem a veleszületett. Összességében ez a terhességek igen elenyésző százaléka, mégis egészséges gyerekek születnek.
2017. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként kérdező neked mi közöd ahhoz hogy az ismerősöd hova ment meg hova nem? Miért nem a saját életeddel foglalkozol?
2017. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is külföldön és itt csinálnak. Ja, hogy külföld nem egy ország? Igen. Vannak jó és rossz eü-i ellátással rendelkezők.
2017. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a közöm hozzá,hogy közeli ismerösöm és aggódom.

Na erre mit szólsz?

2017. dec. 23. 10:24
 8/12 Norman Bates ***** válasza:
55%

En is kulfoldon elek (anglia), itt sem mindenkinek csinalnak. Nekem csinaltak mert magasabb a bmi mint 30, de jo lett az eredmeny.

Meg ha nem is megy el cukorterhelesre, gondolom a vizeletet akkor is gyakran csekkoljak, majd szolnak neki ha valami nem jo. (Itt legalabbis minden alkalommal neznek vizeletet)

2017. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Svédorszag : nem csinalnak

Legegeszsegesebb europai orszag, atlageletkor 85 ev, mi ket evtizeddel tobb mint a magyaroke.

2017. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazából max annyi baja lehet a gyereknek, hogy cukorbeteg lesz, ha anyucinak terhességi cukra van és nem derül ki.


Jó lesz fizetni a sok inzulint és szurkálni.


Lehet más országban nem mindenkinek néznek, de köztudott, hogy a terhesgondozás során Magyarországon figyelnek a legjobban. Terhességi cukra annak is lehet akinek a családban sose volt cukor gond. Sőt még csak azt se lehet mondani, hogy csak a kövéreknek, mert jellemzőbb a vékonyabb alkatú kismamáknál. Amúgy nem értem miért jó a meg nem született gyermekünk életével rizikózni. Tényleg annyira nehéz elmenni egy vizsgálatra?


Szülni se fog elmenni? Csak mert ott rosszabbul lesz mint egy 3 órás vérvételen...


Szerintem felelőtlenség.

2017. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!