Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fodrász kismamák nem veszélyes...

Fodrász kismamák nem veszélyes a babára sok kémiai anyag belélegzése amivel dolgoztok? Meddig ajánlatos fodrász kismamaként dolgozni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
De igen veszélyes,toxikus mérgezést kaphat a baba,ami súlyosan károsíthatja az egészségét.
2010. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is fodrász vagyok és mikor megtudtam hogy terhes vagyok abban a pillanatban elmentem táppénzre és csak a család haját vágtam,vegyszernek még a közelébe se mentem.Nem örülnek a vendégeid biztos ha megtudják de ne kockáztass!Fö a baba egézsége!!!Csak vágást válalj!Vegyél fel addig alkalmazottat ha tudsz.

Én most leszek 12 hetes és nem hiányzik a festés..stb..a hajamat se festetem.

meg mikor még nem voltam terhes akkor is nagyon erösek voltak ezek a szerek egésznap lélegezni őket,terhesen megaztán egyáltalán.

És mit teszel?

2010. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat! a barátnömet érinti a dolog, és sokat vártak a babára,ugyhogy meg is mondom neki tüstént!
2010. júl. 19. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.énis pont ma tettem fel egy ilyesmi kérdést.én sem tudom hogy meddig dolgozzam majd,elég veszélyes ez a mi szakmánk ilyen szempontból.bár én inkább afelé hajlok hogy hamar abbahagyom.
2010. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13:44 es vagyok.

Hát igen tüstént mond meg a barátnödnek:)

Föleg ha valaki sokat várt a Babára akkor meg föleg jobb nem kockáztatni.

Én minden fodrásznak azt javaslom hogy vegyszerrel egyáltalán már az elejétöl ne dolgozzon!!!!!!

Vágni száritani lehet bőven...

2010. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én maszkot használok dauerhez,festéshez,így el lehet kerülni a mérgezést"talán"!
2010. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!