Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyire fáj a...

Normális, hogy ennyire fáj a gyomrom terhesség első trimeszterében?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy második terhességem, ez mindenben eltér az elsőtől. Itt néhányszor hánytam, de végig émelyegtem és szagokra öklendeztem, kb semmit nem bírtam enni hetekig, csak pici adagokban tudtam csipegetni ételt. Viszont egy hete ezek mérséklődtek, valamivel már jobban bírok enni. De, most bármit eszek utána fáj a gyomrom, nagyon. Hiába iszok vizet 2-3 naponta tudok wc-zni. Érzem, hogy meg vannak feszülve a beleim, de nem segít semmi. Ettem már gyümölcsöt, ittam 100% narancslevet amitől máskor 2 pohár után irány a wc, most egy liter után semmi.

Már 3. éjszaka van úgy, hogy forgolódom órákig mert úgy fáj a gyomrom, hogy nem tudok aludni. Félek, hofy vmi baj van a babával.

Másnak is volt ilyen?

Mi lehet a megoldás?

Sajnos a dokim a héten nincs, jövő héten lesz csak. Szedek magneb6 meg femibion1et.

Köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 2. 09:27
 1/1 Derwer ***** válasza:

Ehhez pedig doki kéne, nem is feltétlen nőgyógyász.

Nem lehet gyomorsav miatt fáj a gyomrod?

Székelésre a feleségemnek szilva lekvár vált be...

2019. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!