Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jön ki látogatóba a...

Andika82 kérdése:

Mikortól jön ki látogatóba a védőnő? 23 hetes pocis vagyok. Azt mondta hamarosan meglátogat.

Figyelt kérdés
Elég idős és konzervatív. Meddig marad, mit csinál? Nem igazán tudok vele beszélgetni, nagyon merev. Nem akarom megbántani, és sokmindenben nem értünk egyet. Azt a tanácsot kaptam, hogy hagyjak rá mindent, aztán úgyis úgy csinálom, ahogy akarom.
2008. nov. 18. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, hogy hagyj rá mindent, hallgasd végig, mert egy-két hasznos infót azért mondhat.

Nálam már ennél előbb volt ,de körül sem nézett.

Lehet , hogy körül néz, de lehet csak leül és beszél kicsit.

Nálunk havonta jön, én is megyek havonta, de én mutattam meg neki mindent, ez nem volt tolakodó.

Kb negyedórát maradt, de a tiedet nem ismerem és van roszabb is!

2008. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, jo a tanacs amit kaptal! De azert azt ne felejtsd el, hogy sokmindent latott o mar, es nem akar rosszat!!! De nehogy leallj vele vitatkozni, csak sajat magadnak nehezited meg a helyzetet!

Nekem egy nagyon aranyos vedonom volt, neha furcsaltam hogy mit kerdez, de en mindig nagyon orultem amikor alaposan megnezte hogy fejlodik a babam, es kerdezett. Most par ev elteltevel is csak szivesen gondolok ra vissza, mert most ertem meg, hogy NEM AKAR O ROSSZAT!

Es hidd el, hogy a sok-sok modern dolog nem mindig a legjobb!

Minden jot kivanok neked, es ne veszekedj senkivel, hallgasd meg mindenkinek a tanacsat, aztan donts, szia

2008. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsot :-)
2008. nov. 18. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nalam jött, papirt toltott ki, ment.

igazabol az enyem oktober vegere igerte magat, és november kozepen jott ugy, hogy ratelefonaltam, hogy akkor most mi van :)

mondjuk nem is hianyzik,csak azert erted :)


még korbe se jart a lakasba, csak leult, mondta, hogy ilyenkor ez a szokas, vannak e panaszaim, kitoltott par papirt, es ment is.


allitolag majd ha meglesz a baba gyakran ki kell jonnie (havi egyszer), megnezi a babat, a többi kismamaval való beszelgetesek alapjan nem nagyon foglalkoznak velunk, amig meg nem szulunk, bar ezt biztos védőnője válogatja.


erdemes vele joban lenni, mert védőnőt ugye nem valaszthatunk, csak gyerekorvost :D

2008. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 18. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Védőnője válogatja. Az enyém például terhesség alatt egyszer sem jött fel hozzánk. Utoljára a 36.héten voltam nála, nem is kell már menni hozzá. Majd akkor jön meglátogatni, amikor megszületett a baba, és akkor megnézi a köldökét, hogy fejlődik, stb. Úgy tűnik, ahány védőnő, annyi szokás...

Üdv, 37 hetes kismama

2008. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes! Nálam már 2x volt és még csak a 19. hétben vagyok.

És azt mondta, nem kell, hogy menjek, ő jön majd egyeztetés után.

Úgylátszik védőnője válogatja...

2008. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hozzám az elejétől fogva jön keddenként....nem sokáig marad mert több helyre kell mennie csak bejön megnéz megkérdzi panasz stb van e ha van elmondja mit tegyek ha nincs akkor helyesel:))

megnézni a pocakomat kemény-e meg ilyesmi....max-10percig szokott lenni az én védőnőm rendes....védőnője válogatja:)

2008. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hozzánk ma jött, kitöltötte a kiskönyvet, beszélgettünk panaszokról, kilókról, pisilni kellett, beszéltünk a cicáról, megnézte hol fog lakni a bébi. nekünk fiatal védőnénink van. sok fontos infót adott a magzatmozgásról, a vérvételekről. tényleg hallgasd meg. Üdv, 17 hetes kismami
2008. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy terhesség alatt kb. 4-szer kellene kimennie és megnézni a kismamát az otthonában, de ő nem szokott, csak 1-szer a terhesség vége felé, és akkor elbeszélget veled egy kicsit hosszabban! Mondjuk nekem szerencsém van, mert táppénzen vagyok és 2 hetente megyek hozzá a táppénzes papíromért, mert a házidokim mellett van a védőnő rendelője és így egyszerűbb, ha ő áthozza. Szóval én többször látom és megtudunk mindent beszélni, ha kell, így nem is sok értelme van kijönnie. Bár szülés után már hozzánk is gyakrabban fog jönni!
2008. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!