Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bizsergő érzés a méh környékén...

Bizsergő érzés a méh környékén lehet magzatmozgás?

Figyelt kérdés
16 hetes és 2 napos vagyok ma, kicsi bizsergő érzést éreztem a méhemnél, de nem vagyok benne biztos, hogy babát érzem-e. Azért nem, mert itt mindenki buborékos érzésről számol be, ez meg nem olyan volt. De a bélmozgást is kizártam, ilyen bizsergést még nem nagyon éreztem. Valaki érzett ilyesmit buborékok helyett?
2019. dec. 3. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a baba. :) Nekem sem volt semmilyen buborékolós érzés, ugyanígy bizsergést érezten egész lent.
2019. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En sem ereztem buborekokat, inkabb olyan idegrangas-szeruseget, de csak kesobb, a 19. het kornyeken. Ettol fuggetlenul te erezhetted mar most :)
2019. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!