Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek nem fura érzés, mikor...

Nektek nem fura érzés, mikor mozog a baba a hasatokban?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Eleinte az volt.
2015. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És utána megszoktad, vagy meg is szeretted az érzést?
2015. szept. 21. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Én eleinte is szerettem, nem arról van szó, csak inkább itt kezdett tudatosodni bennem az egész, hogy beköltöztek a pocakomba és ez furcsa volt eleinte de hamar hozzászoktam.
2015. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fura erzes lenne. Az is igaz hogy en fiu vagyok.
2015. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fura volt az elején, olyan volt mintha egészben lenyeltem volna egy kis halat, ami bennem úszkàl :-D az első két nap még kicsit hányingerem is lett tőle, de utána nagyon nagyon megszerettem. Emlékszem volt hogy hajnalban mozgott én meg csak vigyorogtam az ágyban és lelkesen vártam az újabb kis mozdulatait.

Most olyan érzésem van, higy egy kis bálnát nyeltem és minden mozdulatánál kiadok egy aúú hangot :-D

Egy boldog 38 hkm

2015. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fura egyáltalán, sőt alig vártam, hogy érezzem. Most meg hiányzik, annyira megszoktam már az esti bulikat a hasamban, most a kis szirénájával tart ébren! :D :D
2015. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!