Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is fura feszítő érzés?

Nektek is fura feszítő érzés?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok, de már a 17. héttől érzem a magzatmozgást és állandóan forog, bukfenccel és az egykicsit kellemetlen, feszítő érzés ( 5 percig tart, míg sikeresen megfordul)- ilyenkor mindig kinyomja magát a jobb oldalamra és érezni is, ennek ellenére imádom ezt a z érzést is, ahogy a rugdalózását is :)

csak mivel első baba, kiváncsi vagyok más is ezt érzi-e



2015. dec. 2. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! igen!

Én 18 hetes vagyok, pár napja érzem a rugdosását, de előtte csak a feszítés volt. Az én babám bal oldalt van, néha "költözik, olyankor nagyon feszít a hasam...

Nem vagy egyedül :)

2015. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keményedést érzel, nem azt, hogy megfordul. Én is azt hittem első babànàl, hogy nyújtózkodik, vagy kinyomja magàt éppen. Hàt nem :)
2015. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
áá nem hiszem, hogy úgy keményedek, hogy 2x akkor a jobb oldalam, mint a bal.. totálisan kinyomja magát..teljesen eltorzul a hasam
2015. dec. 2. 14:51
 4/11 anonim ***** válasza:
De pedig :) a méhed ràfeszül a babàra, és ahol a pici van, ott púposodik. Mint egy zsugorfólia, úgy képzeld el. Nekem is egyik fele lapos, a màsik gombóc a keményedéseknél. Nem keményedős pocaknàl nemnagyon tudod még kitalàlni, hogy hol a baba, csak ha nagyon körbenyomogatod magad. Próbàlj több magnéziumot szedni.
2015. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja: első babàsként nem szerencsés, ha gyakran érzed. Ezért is emeld a magnéziumot.
2015. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
úgy olvastam keményedés alatt nem érezni magzatmozgást, én ezalatt is érzem
2015. dec. 2. 15:03
 7/11 A kérdező kommentje:
sőt nem is kemény olyankor a hasam, na de majd az orvostól megérdeklődöm
2015. dec. 2. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Majd írd meg itt is, mit mondott! Az első válaszoló vagyok.

Én sem hiszem, h keményedés, inkább csak érzékenyebb a méhünk vagy vmi ilyesmi, és jobban érezzük a babát.

2015. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fura feszìtő érzést ìrt a kérdező, és egy oldalon púpot,eg hogy úgy érzi, kinyomja magàt a baba.Elsőterhesen én is azt hittem, hogy csak mocorog, meg kinyomja magàt.Ha egy oldalon púpot érzel, mellette feszìtő, húzó érzést, mintha a baba nyomnà ki magàt, az kérlek keményedés lesz. De persze kérdezd meg az orvost.
2015. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok megint :)

Én púpot nem érzek :)

De nálam kétszer volt keményedés (mindkétszer felbosszantottak a munkahelyen) és az tök más érzés.

Nekem ez a feszítés olyan, h utána mindig rúg a baba. Még van szívhang figyelőm, szoktam hallgatózni, és ilyen feszítések után "költözik át " a hasam másik oldalára.

De én is kíváncsi vagyok a doki véleményére! :)

2015. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!