Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki ugy, hogy a...

Volt mar valaki ugy, hogy a masodik gyerek erkezese elott meg inkabb aggodott, hogy vajon el tud majd latni egy ujszulott kisbabat?

Figyelt kérdés
Van meg egy honap a szulesig es teljesen ki vagyok, hogy vajon mit kell kezdjek egy kisbabaval, pedig mar egyszer vegigcsinaltam. Az az ijeszto, hogy mar nem is emlekszem, hogy pontosan mit hogyan csinaltam elsore es ez a teny, hogy nem emlekszem meg inkabb panikba ejt. Vajon akkor is jon majd magatol, osztonosen minden? Tortent mar hasonlo valakivel? Egy ket nyugtato tipp?
2019. dec. 3. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány év lesz köztük, hogy így elfelejtetted?

Szerintem lazíts, nem sok mindent lehet elrontani. ;)


A legtöbb dolog olyan, hogy valaki szerint így más szerint úgy a jó. Azaz teljesen mindegy, kár feszülni rajta.

2019. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első túlélte a bénázást, a második is túl fogja.
2019. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonloan vagyok,ugy erzem elfelejtettem. 6 ev lesz koztuk. De varom. Majd elbenazok megint. :)
2019. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most várom a harmadikat egy 12 éves és egy 9 éves fiú mellé bár nekem még 2-2,5 hónap van hátra de én is agyalok ezen. 😆Szerintem ez természetes minden újra elő fog jönni magától legalább is nekem így volt és valószínűleg most is így lesz csak azért az ember néha elgondolkodik, hogy mit hogyan fog össze hozni majd a mindennapokban. 😊
2019. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
OOo de h nem. 35hetes vagyok. Vissza gondoltam az első 3hónapra. Annyira emlékszem az egészből, hogy ordított, hajnal 2kor az egyik kezemben a haj szárító ment a másikban a gyerekem aludt, mert csak annak a hangjára nyugodott meg és csak akkor tudott, de sorolhatnám. Fogalmam sincs ha a másik is ilyen lesz akk a "naggyá" mit kezdek, de majd csak lesz vhogy. 😀Öreganyáink is meg oldották, jó lesz ez ne aggódj.
2019. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Javít a telefonom, de hajszárító és naggyal akart lenni 😊
2019. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, ezen a hajszariton elmosolyogtam magam, mert igy jutott eszembe, hogy biza nalunk is zugott anno. Koszonom a biztato szavakat is.
2019. dec. 3. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3 év van a 2 fiam közt, és ha eszembe jut az a naivitás amit akkor műveltem, mielőtt a kicsi született...hát h magabiztos voltam, ez nekem már simán megy, már van gyakorlatom stb...az első baba ugyanis 2 emberes volt. Aztán jött a kicsi és tudatosult, hogy KETTŐ gyerekem van, ha ordít a nagy, és ordít a kicsi is, kit veszek fel? Hogy magyarázom meg a nagynak, hogy mindjárt, de szoptatok? Egyszerre kettő altatása, stb... Aztán kialakult. Most várom a 3.babát, de a két nagy már iskolás. Most meg amiatt félek, hogy az eddig is sűrű estét hogyan fogom menedzselni, hogy a fiúk ne érezzék úgy, hogy mellőzve vannak. A kisbaba ápolás is kopott, fel kell frissíteni. Plusz apukája első babás apuka, neki még rutin is kell. Nem egyszerű... sok sikert, sok boldogságot :D
2019. dec. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!