Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért olyan sok a vetélés az...

Miért olyan sok a vetélés az első terhességeknél? Mely hetek a legkritikusabbak? Mert ahogy átnéztem az erről szóló hozzászólásokat nagyon sokan 5-6 és a 9-10 hétben vetéltek.

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vetélésnek rengeteg oka van. Barátnöm 3 babát vesztett el, közben egy baba megszületett. mikor a fával volt terhes akkor annyira biztos volt a baba, hogy 8 hónaposan egy csigalépcsön zuhant le és semmi bajuk nem lett. a másikak meg 3 hónaposan kipottyantak belöle.

a doki nem tudja megmondani miért. ez elöfordulhat, nála meg pláne.

2008. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fiával
2008. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö 3 hónap,ami a vetélés szempontjából kritikus.De sajnos még az utolsó he´ten is meghalhat a baba...

nem szabad ilyenekre gondolni.Àltalában az a gond,hogy a magzat beteg lenne, valamilyen genetikai probléma,nem életképes,azért válik le....

Vagy,a megeröltetés,baleset......

2008. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is benne van,hogy régen ha kimaradt egy menstruáció nem csináltak egyből tesztet,hanem ha megjött egy hónap múlva,úgy gondolták biztos csak valami miatt késett/közben meg lehet épp elment egy baba/.Én példámból mondom,mert 7 hetesen ment el a babám,és utána olyan vérzésem volt,mintha erösebb lett volna a havim.
2008. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!