Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy az első trimeszt...

Igaz az, hogy az első trimeszterben előforduló magzati elhalás, vetélés azoknál fordul elő inkább, akiknek nehezen jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Az mondják akinél elsőre összejön, az azért van mert minden rendben van, és nem is szokott baj lenni. Igaz ez?
2010. dec. 10. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem igaz nekem elhiheted.bármikor terveztük hogy na most baba lehet jöhet azonnal terhes lettem már a következő hónapban rögtön ahogy nem védekeztünk.az első gyerekem születése után amikor szerettük volna a tesó érkezését.ahogy gyorsan jött a baba olyan gyorsan vesztettük el ,.hol szivhang hiány volt hol ki tudja.harmadjára jött össze akkor is rögtön terhes lettem ahogy kivártuk a fél évet a kényszer abortusz után...már 6 hónapos és egészséges.szóval ezt aztán nem befolyásolja hogy milyen gyorsan esel teherbe hidd el.jöhet és mehet is gyorsan....sajnos itt vagyok példának.5 terhességből 2 baba lett és mindig hipp hopp terhes lettem
2010. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem igaz!

Az én első gyerekem nagyon-nagyon nehezen jött össze, fél évnyi kezelés után.

Terhesség alatt semmi gond nem volt, se velem se a babával.


A kislányom elsőre összejött, és vele mindenféle komplikáció: amikor túl voltunk ez első trim. görcsein, vérzésein, hányásokon, jött a magas vérnyomás, pulzus. Aztán a korán kinyílt méhszáj, a 30 héttől heti 2 CTG + 1 UH + 1 teljes labor. 35 héten kilengett a vérnyomásom, kezdtem vizesedni, megjelent a fehérje is a vizeletben.

Ahogy a baba elérte az UH szerint a 3 kg, be is indították a szülést. 37+5 napon, 3050 gr, 52 cm született, teljesen egészségesen.

2010. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem igaz!ne idegeskedj ezen!gondolj arra hogy minden rendben és akkor rendben is lesz!sokkal nagyobb az esélye hogy baj lesz ha ezen stresszeled magad mint a kérdés!
2010. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne is reménykedj! Én az első hónapban terhes lettem, és nem tartott sajnos sokáig.
2010. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
9 hetes vagyok, nincs semmi probléma, csak annyira beparáztam, mert mindenki csak a bajt írja, szinte olyan mintha minden második terhesség elmenne. Első terhességem, első hónapban összejött, és a családom ezzel nyugtatott, de próbálom én is megnyugtatni magam.
2010. dec. 10. 14:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igaz. Dettó, mint az utolsó válaszoló, 1. hónapban sikerült, 11 hetesen missed ab. Második nekifutásra 4. hónapban sikerült, most vagyunk 33 hetesek :)
2010. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező!sajnos az okos anyukák amint meghallják hogy terhes valaki egyből rémtörténetekkel kezdik traktálni szegényt pedig tudják hogy pont az árt neki a legtöbbet!ne foglalkozz velük!!!egyik füleden be a másikon ki és mond meg neki hogy ha csak ilyeneket tud mondani azt tartsa meg magának!nem lesz semmi baj!!!!
2010. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkét baba azonnal összejött. Az első 1,5 éves, gyönyörű és egészséges. A második terhesség a 10. héten missed ab... Ezt dobta a gép, különösebb oka nincs a dolognak.
2010. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre összejött, és a 10.héten elhalt...
2010. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elsőre összejött,9 hetesen elhalt.

A második terhességem 1 év után sikerült,üres petezsák!

Sajnos babám még nincs.

Szóval ilyeneken ne is filózz!!!

Ha úgy érzed,hogy nyomaszt ne menj fel a netre vagy legalább ne olvasgass ilyeneket!

Boldog babavárást! :D

2010. dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!