Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő szólt, hogy szedjek...

A védőnő szólt, hogy szedjek magnéziumot. Ti mennyit es mit szedtek? 15 hkm

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

A magnerot szerintem a legjobb, napi 1 szem, viszont szerintem drága szóval bármilyen magnézium jó, én egy darabig a dmben kapható, azt hiszem jutaviteset szedtem, az árban is jó. Viszont a keményedés ellen csak a magnerot volt jó, azt a 28. Héttől szedtem csak.


Terhes vitamint szedsz, és milyet?

2019. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Csak akkor szednék, ha az orvos megállapítja, hogy hiányzik a magnézium a szervezetemből.Magyarországon miért szednek a terhes nők mindenféle mesterséges szereket?
2019. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én először Magnosolvot ittam, de mivel az egész terhességem alatt fájdogált a hasam és ez nem bizonyult annyira jónak, Magnerotra álltam át. Én ezt ajánlom, nekem mindennél jobban bevált.
2019. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elevit 2-t szedek meg vasat.


Nekem nincsenek görcseim meg kemenyedeseim, en is gondolkozom, hogy előbb kikérem az orvos véleményét, de mar csak januarban megyek.

2019. dec. 4. 17:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

És mi alapján mondta a védőnő h szedd?


Amúgy ártani sokat nem árt, de az elevitben van annyi magnézium, hogy elég addig amíg nem kemenyedsz. Ha pl gyakran görcsöl a vadlid, és keményedik a poci akkor kell pluszban szedni.

2019. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
250 mg-ot szedtem, sajnos nem ugrik be, hogy milyen márkájút. Kellett, mert a lábam gyakran görcsölt.
2019. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az alapjan mondta, hogy megkerdezte szedek.e es mondtam hogy nem :D ennyi
2019. dec. 4. 17:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nincs keményedés felesleges szedni,max akkor ha eszedbe jut! Az orvosra hallgass!
2019. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. Megvárom az orvost, nincs semmi ilyen panaszom.
2019. dec. 4. 17:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Magnosolvot napi 1 tasakkal de nekem kellett. Keményedés, lábgörcs, ingerlékenység, ilyenek utalhatnak magnéziumhiányra. Ha nincs semmi ilyen és változatosan eszel, szerintem felesleges csak azért, mert a védőnő mondta.
2019. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!