Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szedtétek a magnéziumot...

Meddig szedtétek a magnéziumot? A 36héten még lehet végig szedni? A védőnő így mondta. Az orvos pedig a 36. hétig javasolta? Szerintetek? Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 38. hétig szedtem. Akkor elkezdtem csökkenteni az adagot és meg is szültem másnapra.

A 36. héten még koraszülöttnek számít a baba, semmi baj nem lehet abból, ha tovább szeded 1-2 héttel a magnéziumot!

2011. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapban a 36. het vegeig szoktak javasolni. Utana nem, mert betoltott 36. het utan (azaz a 37. het kezdetetol) mar nem szamit koraszulottnek a baba.

De pl nekem nagyon erosen kemenyedett a hasam vegig a masodik terhesseg alatt, a magnezium adagot is folyamatosan novelni kellett, mert nyilni kellett a mehszajam.

Egy koltozes vart rank a 38. heten, illetve a doki is azon a heten szabira ment. Igy azt mondta, hogy szedjem addig, amig be nem fejeztuk a koltozest. Kerek 38 hetesen hagytam abba teljesen, utana erezhetoen megnott az osszehuzodasok szama es harom ujjnyira ki is nyilt a mehszaj mar a szules beindulasa elott. De akkor mar mindegy volt.

Es nem is mindenkinel mukodik ez igy, altalaban akkor is szedetik a magneziumot manapsag, ha nelkule sem all fent az eros osszehuzodasok veszeje.

2011. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki a 38.hétig szedjem
2011. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. hétig mondta a dokim, de lehet engem félrevezetett.:)
2011. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!