Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok es az...

6 hetes terhes vagyok es az erdekelne hogy mikortol es meddig lehet terhestornara jarni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

37 hetes vagyok, és a terhesség eleje óta folyamatosan tornázok a mai napig. Nekem nagyon jól esik, nem is fáj a derekam se, nem is vizesedek, tök jól vagyok.

A lényeg, hogy ne erőltesd meg magadat, semmiképpen ne csinálj hasizom-gyakorlatokat, ne melegedj túl, és kérdezz rá az orvosodnál, hogy neked lehet-e, hogy rendben vagy-e!!!

2008. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elozo vlaszolotol kerdeznem, hogy o mit tornazik? Valami elore osszeallitott feladatsorra, DVD-re, vagy csak ami eszebejut? Vagy hogy csinalja?


Ne hari, hogy itt kerdezem, de szerettem volna tole kerdezni, mivel neki az eleje ota bejott de nincs privire lehetoseg vele.

2008. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.en mult heten (9hetesen) voltam elöször,ezen a heten is megyek,de aztän csak januärtol.vannak ott 37hetesek is,de te döntöd el meddig akarsz menni.mindenesetre nekem nagyon tetszik,es jo ez a pici mozgäs...:)
2008. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


én 6 hetes terhes korunkig futottam, utána csak szobabicikli és úszás kb. a 20. hétig. De ha kifejezetten tornázni akarsz, a Rubint Réka-féle kismamatornát az elejétől lehet csinálni. Nálunk kismamatornára csak a 12. héttől lehet menni, viszont van, aki még a 41. héten is tornázott. Viszont tényleg ne csinálj csak úgy akármilyen gyakorlatokat, mert nem tudhatod, mivel árthatsz a babának. Menj sétálni, az biztosan jót tesz és nem árt. Egyébként az első 12 hétben nem javasolt a torna a vetélés nagyobb kockázata miatt.


Boldog babavárást!


30 hetes kismami

2008. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!