Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet kibírni a túlhordás...

Hogy lehet kibírni a túlhordást? Mivel ütöttétek el az időt?

Figyelt kérdés

Még nem tartok ott, de ettől jobban félek mint a szüléstől. Tuti nem bírnék ki még 10 napot a kiírt nap után, már most elegem van a terhességből.

Ti hogyan vészeltétek át? Szeretnék felkészülni rá, ha esetleg úgy adódik.


2019. dec. 5. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
En nem is attol felek,mivel utom el az idot,hanem hogy nehogy baja legyen a babanak. Nem jo mar neki. Mi van ha belekakil es nem veszik eszre,beteg lehet tole. Az en orvosom se akarja a kiiras napjan meginditani,hiaba mondtam,hogy nem akarom tulhordani,mert felek...
2019. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nyolc nappal hordtam túl, akkor indították.

Előtte már három hete voltam a kórházban, dögunalom volt. Sokat olvastam, azzal eltelt az idő, meg filmeket néztem. Később öröm volt visszaemlékezni rá, mert jó darabig nem volt időm ilyesmikre :)

2019. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Három napot húztunk rá,pont úgy telt, mint az utolsó két hét. Olvastam, pihentem. Mondjuk én imádtam terhes lenni.
2019. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel 6 nappal, a másodikkal 2 nappal léptem túl a terminust. Ugyan úgy telt, mint a többi 40 hét. A naggyal mondjuk már türelmetlenek voltunk, de minden nap jártam nst-re, kétnaponta amnioszkópiára, én inkább az indítástól féltem (41 hetesen lett volna). Uncsi volt már mindenkitől a "na egyben vagy még" üzenet, meg a férjem pont délutános volt azon a héten, így többnyire csak feküdtem, tv-ztem, neteztem. A kicsivel már fel voltam készülve, hogy nem fog 40. hét előtt megszületni. A kiírt nap előtt 1 nappal még kirándulni voltunk. Én imádtam kismama lenni mindkétszer, számomra nem volt teher egyáltalán. Az első magzatvízelfolyással, a masodik fájásokkal indult.
2019. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

40.het a terminus.

40 het utan TERMINUS tullepes van.

41-42.het utan TULHORDAS.

En a 41.en szultem,indult is,de inditottak is. Elvoltam. Nyar volt,medenceztem,pihengettem :) es kivancsian vartam,hogy mikor lesz mar valami :)

2019. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Jobban szeretnéd ha koraszülött lenne?
2019. dec. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

A 40 fokban léptem át a terminust, néha káromkodtam, mint a kocsis, rengeteg vizet ittam és csak a sós chipset tudtam már megenni. Ettől függetlenül szerettem ezt a terhességemet is.

A hobbimnak éltem, olvastam, megnéztem egy csomó filmet...

2019. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!