Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 37. hét környékén mivel...

A 37. hét környékén mivel ütöttétek el az időt?

Figyelt kérdés

A 37. héttől ki mit csinált a szülésig? Dolgoztatok, feküdtetek, pihentetek, takarítottatok... mivel töltöttétek az időt?

Én elég "monitorfüggő" vagyok, állandóan a számítógépem előtt ülök, viszont a babám nem akar a helyes irányba beállni. Lehet, a sok üléstől...

Meséljetek, ti mit csináltatok és hogy amellett hogy állt a baba a hasatokban? :)



2016. jún. 15. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
39. hétig dolgoztam, utána pár napot voltam itthon a szülésig. Abban az egy hétben puzzleztam és zenét hallgattam, illetve két naponta, naponta jártam nst-re, férjemmel jártam orvoshoz, mert nagyon csúnyán lebetegedett. A fiam végig fejvégű volt, nem nagyon éreztem, hogy ebben változás lett volna.
2016. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már a kórházban feküdtem.
2016. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Èn mèg akkor babaruhât mostam vasaltam.

Pihentem, olvastam.

Kismamatornâra jártam heti 2x.

33. Hèten fordult be a baba.

2016. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagyobbikat ápolgattam itthon, akkor lett bárányhimlős....

Egyébként, mivel többször volt vakriasztás (terhespatológia, toxémia stb.) mi nagyon hamar elkészültünk itthon mindennel, az utolsó hetekre már csak a takarítás maradt, hogy friss legyen minden.

2016. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Film, könyv, séta.

Takarítani muszájból takarítottam, nem azért, h elüssem az időt.:D

2016. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én viszont folyamatosan otthon pakolásztam, nagytakarítottam, főztem. Vagy sétáltam, naponta többször lementem. Mondjuk muszáj volt mennem mivel a derekam akkor fájt, amikor ültem. Meg főleg ülés közben nyomta a baba valamimet nagyon bent felül és nem bírtam sokáig ülni amiatt se.
2016. jún. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!