Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ertem mi van velem. Baba...

Nem ertem mi van velem. Baba lehet a dologba?

Figyelt kérdés
Utolso menzim oktober 24-en volt. November 18-an voltunk egyutt a parommal a vart menzi elott 1hettel. Viszont azota nem jott meg. 12napos kesesem van. Eddig max. 2-3 napos kesesek fordultak elo. Vegeztem tesztet ami negativ lett. Az orvosom viszont csak 2het mulva tud fogadni. Valaki volt mar igy? Normalis valaszokat varok. Elore is koszonom. :)

2019. dec. 6. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
A pároddal két hete voltál együtt, ezt értjük. De rajta kívül nem csúszott be egy kóbor numera sem azóta?
2019. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmi. Ő kulfoldon dolgozik ritkan talalkozunk. Tunetem nincs semmi hogy meg akarna jonni... Pedig maskor szurkalt a hasam, fajt a derekam, megduzzadtak a melleim, most egyikse... Ha nehezet emelek kicsit megjon erzesem van. Ezen kivul semmi.
2019. dec. 6. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha késéskor negatív a teszt akkor nem hinném hogy terhes vagy. Azért csak menj el dokihoz, azzal nem ártasz.
2019. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet h meg nem mutatja a terhesseget? 18-an voltunk egyutt, 4nap a be agyazodas kb. Szoval most lehetek kb. 2hetes terhes
2019. dec. 6. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás 7-12 nap, a terhességi heteket pedig az utolsó menstruáció első napjától kell számolni. Tehát ha terhes lennél akkor 6hetes terhes lennél. Amit egy teszt 100%osan ki tud már mutatni annyira, hogy leugrana a második csík a tesztről. Ha valamiért mégis a nov 18-án történt aktusbol sikerült egy baba, már azt is mutatnia kellene a tesztnek, halványan. Szerintem nem vagy terhes
2019. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennek en de csak 2het mulva kaptam idopontot :/ nemjo ez a bizonytalansag... Nagyon felek h cisztaim vannak.
2019. dec. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!