Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap lett volna az utolsó...

Tegnap lett volna az utolsó terhesgondozasom, szerintetek?

Figyelt kérdés

Járok magán orvoshoz de mellette Elmentem az sztks terhesgondozasra is, ahol általában semmit nem csináltak csak belepecseteltek a kis könyvbe.

Legutóbb volt rakszures is, nem csak pecset, és momdta a doktor ha legközelebb megyek már meg lesz az eredmény. Sajnos hiába írtam fel magamnak az időpontot, ma reggel arra keltem, hogy basszus, tegnap kellett volna mennem.


Igazából már nem olyan fontos megjelennem, olyan értelemben hogy a múltkor is beszólt az orvos hogy mit keresek én ott, ha van magán orvosom?!

Viszont a rakszűres eredmény érdekelne. Szerintetek kérjek új időpontot terhesgondozasra, vagy kiadják a leletet ha csak bemegyek érte?


2019. dec. 6. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Leletért általában nem is kell időpontot kérni, menj oda és kopogj be hogy csak a lelet érdekel.
2019. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2019. dec. 6. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud, eeszt-ről le tudod szedni a leletet.
2019. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!