Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye azt mondják, h 8hetes...

Ugye azt mondják, h 8hetes koráig "gond" nélkül végezhető abortusz. Milyen tünetek mutatkozhatnak a 8-10. hétig?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

mért nyitogatod a kismamák zsebébe a kést?

hányás és midne tünet, egyéntől függ. alszol eszel hízol majd megölsz egy gyereket amiért sajna nem csuknak le

2010. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem mindenki tudja vállalni. Nem kell mindenki fejét lehurrogni. Azért kösz a választ.
2010. júl. 19. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

nem haragszom rád vagy is de, mert egy nő 2 dologért tesz meg mindet. hogy legyne és ne legyen gyereke.

mért nem védekeztél ha igen figyelhettél volna.

ha tabivel csuszott be használhattál volna mellé ovszert is.

2010. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hányinger hányás, fáradtság, mellfeszülés, de van akinek semmilyen tünete nincs!
2010. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 2. "okosnak" (mert mindig vannak akik hirdetik az igét....) ha már "becsúszott" a baba, minek óvszer? A fejedre húzod?

Előfordult mással is, hogy védekezés mellett esett teherbe.

Tanácsot kért, nem ilyen felettébb okos hozzászólást.


A tüneteket előttem leírták, lehet hányás, hányinger, puffadás, mellfeszülés, fájdalom.. v. épp semmi nincs.

2010. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
nem hirdetem az igét. csak egy 17 éves kölök vagyok aki utálja ha gyereket ölnek. ÉNIS TUDOK VIGYÁZNI. akkor ne mondja már más h nem tud!!!
2010. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Soha nem végezthető "gond" nélkül egy abortusz. Mindig lehet szövődmény, csak minél nagyobb a baba annál több rá az esély (veszélyesebb, hosszabb ideig tart, bonyolultabb). Egyébként 12. hétig csinálják meg, de akkor már nem szívesen. Utána már csak egészségügyi okból vállalják.
2010. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves, tökéletes 17 éves. A korodra tippelni mertem volna... Talán benő az eszed lágya-talán, biztasson a tudat, hogy van még remény.


És még mielőtt megkapom, 2 gyermekem van a 3. a szívem alatt és SOHA nem volt abortuszom. De az ilyen hozzászólástól a bicska kinyílik a zsebemben.

2010. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10.03-nak üözenem, hogy szégyeld magad amiért ilyen tetű vagy! Azthisdzed olyan jó érzés megválni egy babától? Remélem nem fogod átélni te szerebncsétlen idióta.
2010. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

en csak ennyit szeretnek mondani neked: http://www.youtube.com/watch?v=t_3COaK2_V0

29 hetes kismama(23 eves,es ha nem lenne mit egyek,akkor se tettem volna ilyet a gyerekemmel,en nem itellek el,de hidd el,minden ELET egy csoda,es ajandek,nincs jogod,hogy megfossz valakit az eselytol hogy eljen,hiszen lathatod,o is egy elo leny,es dobog az ici-pici szive,a tied alatt

2010. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!