Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem ajánlott mogyorót...

Tényleg nem ajánlott mogyorót vagy epret enni a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy akkor nagyobb eséllyel lesz ezekre allergiás a gyerek. Volt, aki evett, és ez beigazolódott? Van más hasonló élelmiszer is? Egyáltalán nem lehet, vagy 1-2 szem nem probléma?
2019. dec. 10. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Volt ilyen vélemény, de megdőlt, sőt inkább úgy néz ki, hogy csökkenti az allergia esélyét, ha az anya rendszeresen fogyaszt ilyeneket.
2019. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én epret is mogyorót is ettem.A mogyorótól nincs baja(pedig abból rengeteg fogyott terhesen:D) a málna, eper már problémás, mert per pillanat még a 4 hós babáknak való bébiételbe lévő 8% málna is kicsapja.Nem hiszem, hogy azért mert terhesen ettem.A védőnő szerint kinövi és sok gyerek érzékeny ezekre az apró magosakra.
2019. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én erről nem hallottam. Simán ettem mogyorót, epret egészen a szülésig, a lányomnak semmi baja.
2019. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Júniusban szültem, addig kb epren éltem :D
2019. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ugye tudod hogy nem maga a kaja jut el a magzathoz amit megeszel, hanem a tápanyagok a vérkeringésen keresztül? Márcsak ezért is baromság az egész elmélet.
2019. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mogyorot és epret ettem ettem terheség alatt,semmi baja a kislányomnak.
2019. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont az eperszezon alatt született a lányom. Képzelheted, mennyi epret ettem...semmi baja, szereti is.
2019. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!