Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevitet szedhetem végig?...

Elevitet szedhetem végig? Meddig ajánlott? A bacik miatt szedném legalább még a 2. trimeszterben is. Gáz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia ,az Elevitet még szoptatás során is javasolt szedni,mert a terhesség alatt eléggé kiürül a szervezet vitamin raktára.Egyáltalán nem gáz,ha szeded,sőt...

Jót teszel vele a babának,és magadnak is.

2009. nov. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Csak mellékesen: kíváncsi lennék, hogy miért pont az elevittel kapcsolatban vannak ehhez hasonló kérdések minden nap... (?) :o) Bocs az offért, de tényleg tegnap is olvastam hasonlót.


És most is csak annyit tudok neked válaszolni, hogy az elevitet végig ajánlott szedni, sőt a babatervezéskor is már, sőt a szoptatás alatt is folyamatosan. Szóval nem gáz! Ha te nem úgy gondolkodsz, hogy a terhesvitamin "növeli" a babót, akkor szedd nyugodtan, akár végig is.

Sokat olvashatsz itt, hogy van aki szedte, és átlagos babója lett, van aki nem szedte végig, mégis 4 kilós babót szült stb.


Én személy szerint hülyeségnek tartom hogy a vitaminoktól lesz nagy baba, így én is végig szedem pont azért is, amiért te: ebben a vírusos időszakban legalább valami védjen. Csak én Gravidát szedek. Még van két hetem, aztán szoptatás alatt is szedek majd valamit...

2009. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Végig lehet/kell szedni.
2009. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is végig szedtem pedig ijesztgettek hogy óriásbabám lesz, 2800g-al született a fiam.Még szoptattam is szedtem.
2009. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 2. trimesztertől az orvosom javaslatára másnaponta szedtem, 3220 grammal született a kislányom. Most 2 hónapos (anyatejes), és még mindig szedem.
2009. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 35 hetes, de napi egyet szedek és nem mondta az orvos sem hogy hagyjam abba, a babám sem "óriás". Viszont különösen most jó a plusz vitamin.
2009. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem a gravidáról mért nincs ilyen kérdés???az elevit nagyo jó!nekem az anyagcserém is felgyorsítja
2009. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedd végig és a szoptatás alatt is!
2009. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nemhogy lehet, de kell is szedni vitamint! en mar a babatrevezes ota szedem, 14 honapja. nem is voltam azota beteg.

boldog babavarast mindenkinek!

24 km

2009. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia vitaminnal nem ártasz sőt!Én 27 hetes vagyok de nem áll szándékomban abbahagyni.Én jól elvagyok vele és óriásbabám sem lesz és én sem vagyok tőle óriási.:-)Mindt többen mondtk főleg télen nem árt a többletvitamin persze nyáron sem én ol rengeteg gyümit eszem mellé é zöldséget.

Boldog babavárást.

2009. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!