Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen megfázás, torokfájá...

23 hetesen megfázás, torokfájás orrfolyás mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyok. Szintén náthás.

Sok tea mézzel, fekvés. A terhesvitamin mellé c vitamin.

Herbal swiss hot drink (ezt az egyet talltam amit lehet terhesen is)

wick vaporup-al kenem magam este.

Torokra tantum verde spray

Orrdugulásra tengervizes orrspray, és Noisi (mentolos orrszipu 😊)

A lényeg a sok pihi.

Jobbulást!

2019. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem, ami bevalt erős megfázásra (olyan szinten, hogy kötőhártyagyulladásnak nézett ki):


Orrspray: aquamaris strong

Torokra: faringostop szopogatós tabletta


És, ami nekem nagyon bevált: gőzölés (lavorba vagy tálba forró víz, bele tengeri só, fölé hajolsz és rá teszel a fejedre egy törcsit. Brutal, de másnapra, Sőt nekem aznap este már sokkal jobb lett.


Mentol az orrhoz a könnyebb lélegzetért.

Citromos tea, c vitamin pluszban, sok pihenéssel. :)

2019. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Paracetamol. az egyetlen amit egesz terhesseg alatt lehet szedni..
2019. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem meglepett hogy a dm-es tengervizes orrsparay mennyire hatekony. Azt hittem csak halottnak a csok lesz. De egesz jo volt. Ok. Nem egy nasivin. De amugy noverem siman hasznalt sima orrsparyt aztan tok egeszseges gyereke lett. Sok esetben tul van tolva a hiszteria, de en se merek nagyon kockaztatni.

Amugy forro tea, algopiryn vagy panadol, c vitamin. En echinacea cseppekre eskuszom meg. De arrol olvastam mar azt is hogy nem lehet, de en ezt hasznaltam. Esetleg kerdezz ra a dokidnal.

2019. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A herbal swiss forró ital tényleg tök jó, csak gyógynövényes, de ér is valamit, hamar hat. En a amíg náthás voltam pár napig nyomattam a sima nasivin orrsprayt is, a sós vizes spray semmit sem ért nekem. Ha arcureg is érintett a clinsin orr és arcüreg öblítő is hatékony.
2019. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!