Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi változott meg a testeteken...

Mi változott meg a testeteken a terhesség alatt és szülés után?

Figyelt kérdés
Egyik rokonomnak szülés előtt göndör haja volt, de a szülés után kiegyenesedett. Őszintén én örülnék ha megmaradna göndör, hullámosnak a hajam, de kitudja mit hoznak ki a hormonok...
2019. dec. 14. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Terhesség alatt nőtt a hasam és lett kb 4000 terhességi csíkom és szerintem jobban szőrösödtem)

Utána az egyik lábam 1 számmal nagyobb lett, kötényhasam lett (rajta a csodás csíkokkal ugye), a melleim pedig olyanok lettek mint 2 félig üres tejes zacskó, ha háton fekszek befolynak a hónom alá... Valamint bizonyos területeken sokkal jobban és sokkal büdösebbet izzadok

2019. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Igen a melleim nekem is, mint az első írja. :(

A hasam is picit ilyen plöttyedt, meg a bőröm se túl feszes így szülés után, de ezen persze dolgozom, amikor időm engedi. A terhességi csíkok megvannak, de halványak már, majdnem mint a bőröm színe.


Terhesség alatt én is jobban szőrösödtem, de ez szülés után elmúlt. A csípőm kiszélesedett, ez így egy év után se állt vissza, szerintem már így marad. A hajam nekem is egyenesen, de néhol göndör még. KB ennyi.

2019. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Nekem csak annyi a változás, hogy van császárhegem, van rajtam kb 3-4 kiló, nagyrészt hastájékon, és puhább a mellem, kicsit lógósabb, mint volt, de nem nagyon látványosan. 2 gyerekem van, az első 2 évig szopott, a második majdnem 1 éves, még szopik. Megjósolhatatlan, hogy kinél milyen változás lesz, én marha olcsón megúsztam.
2019. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Olyan igazságtalan, hogy a szülést a világ legtermészetesebb dolgának titulálják, mégsem áll vissza semmi (tisztelet a kivételnek) ugyanarra az állapotra, mintha mi sem történt volna.
2019. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Nekem csak terhességi csíkok jelentkeztek. Na meg némi túlsúly a hason.
2019. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
Semmi, ugyanolyan bombanő maradtam mint előtte. Minden csak igényesség kérdése.
2019. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
A hajam barnából sötétbarnára változott, sokan kérdezték is, hogy befestettem. Meg sajnos a plusz súly is rajtam van még:(
2019. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
A köldököm formája megváltozott, kevés felesleg maradt a hasamon. A legnagyobb változás az volt, hogy még szülés előtt minden hónapban a menszesz első napján minden téren használhatatlan voltam, azóta semmi bajom. Ha kicsit görcsöl a hasam egy fájdalomcsillapító segít.
2019. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Semmi nem változott, nem híztam egy dekát sem (a gyereken kívül) és csíkom se lett. Az egyetlen változás talán a melleimen látszik 7 hónap szoptatás után: egy kosárral nagyobbak lettek (A->B) és minimálisan megereszkedtek de még így is reklámcicik.
2019. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Minden változott. A hajam fele elment, a bőröm megrepedt (mindenhol, nem csak hason, combon, mellen, még szeméremdombon is), a testem alakja se olyan, túlsúlyom is maradt, de már kedvem sics foglalkozni vele, mert értelmes ebből már nem lehet, a mellemnek annyi, arra szavak nincsenek, a hasizmom szétnyílt (sérvig), minden ízületem kikészült... nem is sorolom, mert Dunának megyek!
2019. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!