Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb, gyengebb mozgas a...

Kevesebb, gyengebb mozgas a 39. het elejen?

Figyelt kérdés
Tegnap ota kevesebbet mozog a baba,bar tegnap front es telihold volt,estere se indult be. Amit erzek is kis gyenge mozgasok. Normalis lehet,vagy be kell menni a korhazba?
2019. dec. 15. 04:57
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem erre azt mondta az orvosom, hogy édesem, te se úgy lubickolsz a kádban, ahogyan egy medencében. :)
2019. dec. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 48.héten volt lusta. Biztos ami biztos be mentünk, csináltak nst-t. Mivel az se volt az igazi volt uh, egyéb vizsgálatok. Szerencsére nem volt gond. Rá egy hétre született meg
2019. dec. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Az utolso hetekben ha valtozik a magzatmozgas (gyengebb/ritkabb), akkor be kell menni. Csinalnak NST-t, ha szukseges uh-t es megmondjak, hogy minden rendben van-e.

Nagy esellyel teljesen rendben van a baba es mehetsz is haza, de ha barmi gond van, akkor az kiderul es tudnak segiteni, meg idoben.

3 gyerekem van, ezt mindegyik terhessegemnel a lelkemre kotottek, elmondtak nagyon sokszor. Vegul pont a harmadiknal alakult ugy, hogy be kellett mennem, egyszer 35 hetesen es nem volt semmi gond, masodik alkalommal 37. het vegen. Akkor az nst sem volt mar tokeletes es meginditottak a szulest.

2019. dec. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
2, hihető a 48. hét.
2019. dec. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most csuklik es mozgolodik erosebben,persze,egy orat bogtem. De kozel se olyan mint pld penteken. A gyomoridegtol hanyingerem van. Szerintem is jobb,ha bemegyunk.
2019. dec. 15. 06:47
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es,elirta,biztos 38.hetet akart irni.
2019. dec. 15. 06:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Ennyi rosszindulatot, komolyan... Nyilván mellé ütöttem, 38 akart lenni.
2019. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vasarnap 10-tol estig porgott. Ma megint csak alszik. Nst n meg kerdem normalis e,hogy egyik nap alszik, masik nap porog.
2019. dec. 16. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, de valószínűleg normális. Mi is egyik nap lustábbak vagyunk, másik nap pörgünk néha.

De az a tuti ha megkérded, ha kell vizsgálja a még alaposabban.

2019. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem de nem tudtak mit mondani. Amig jo az nst nem csinalnak semmit.
2019. dec. 16. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!