Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pattanásos kismamák, hogy...

Pattanásos kismamák, hogy tudtok ezzel lelkileg megküzdeni?

Figyelt kérdés
Borzalmasan néz ki az arcom, és kezdek nagyon kiborulni tőle, kb mar ott tartok, hogy kedvem sincs menni sehová, mert az összes kismama akit látok, virul, en meg ugy nezek ki, mint egy kamasz. Már azt érzem, hogy a babavarasnak sem tudok örülni, mert eddig csak rossz dolgok történtek velem a terhességem alatt. (Hanyas mai napig, hanyinger, szédülés, emiatt sokszor a tömegközlekedés se megy, a pattanások teljesen tonkretesznek) tudom, higy semmi nem segít, mert hormonalis ,de mar a 17. Hétben vagyok es egyre rosszabb esküszöm. :(((
2019. dec. 19. 10:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mindeközben pedig iszonyatosan száraz a bőröm.
2019. dec. 19. 10:37
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Menj szakemberhez, biztosan lehet valamivel kezelni.
2019. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi az arcápolási rutinod? Milyen termékeket használsz?
2019. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

La Roche termekek közül használok arctisztítot es arckremet, ezeket most rendeltem, mert eddigiek zsiros bőrre voltak, de most nagyon száraz a bőröm.

Néha nivea arckremet is hasznalok, illetce micellas sminklemosot.

2019. dec. 19. 10:51
 5/16 anonim ***** válasza:

Hmm..

Ezek nem gagyi cuccok, használd őket, ha házilag akarsz vele valamit kezdeni, akkor hetente hámlaszd le a bőröd egy arcradirral, illetve ha van kedved próbáld ki a ziaja arcpakolásait, lehet pici tasakban venni, a shea vajas meg a rózsa(vajas? Azt hiszem), ezek nekem pl nagyon szép puhává teszik a száraz bőröm. A pattanásokra nekem a clear&clean tonik jött be, de csak a pattanást és környékét kend be, a száraz arcfelületre ne jusson.


De, ha nincs kedved kísérletezni, menj el egy bőrgyógyász kozmetikus szakemberhez és akkor megmondja mizu van, mit használj.

2019. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pattanásokra nekem a teafaolaj vált be.
2019. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztóan pattanásos volt a bőröm, pedig azt hittem, terhesség alatt inkább szép lesz. Nagyon rossz volt, hiába használtam bármit. Aztán kb úgy a félidőben megváltozott, eltűntek a pattanások, csak néha jött ki egy-kettő.
2019. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a Manna fekete szappanja vált be.

Az első hetektől szenvedtem az apró piros foltoktól,és beérni nem Akaró pattanásoktól.

Na de az a szappan csoda.

Szettben rendeltem amihez volt hajszappan ,sószappan és sheavaj is.

Egyik este fekete szappan,másnap sheavaj használata..a kiszáradás elkerülése miatt.

Ajánlom próbáld ki

2019. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos érdemben nem tudok hozzászólni, mert én a mázlista kismamák közé tartozok, 12 hetes vagyok de rosszulléttel távolról sem találkoztam illetve pattanással sem, pedig nagyon féltem tőle, hogy tele leszek pattanással ha babám lesz, de szerencsére semmit nem változott a bőröm állapota, viszont nagyon érdekelne, hogy mitől lesznek a pattanások a terhesség alatt? Vajon összefügg a baba nemével? Én egyedül azt vettem észre, hogy szárazabb kett a hajam.
2019. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggésben a baba nemével. Fel borul a hormon ez okozza. Nekem bőrgyógyászat írt ki krémet, sajnos olyan volt mintha a hajamra kentem volna. Az első fiammal borzalmas volt az egész, most a második fiammal meg totál le van tisztulva. Én a helyedben elhagynék mindent, csak heti egy alkalommal egy savas hámlasztást csinálnék, ez ugyan az mint a radír csak az jobban irritálja az amúgy is gyulladt bőrödet. Ha nem javul kipróbálhatsz egy szakembert hátha neked beválik, de ne essen rosszul ha ez elkísér végig. Sajnos nem sokat tehetsz... Maximum az etkezesre tudsz még odafigyelni. Túl cukros, olajos, élesztős dolgokat elhagyni. Kitartás
2019. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!