Kitty29 kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Párom a terhesség elején mindig bejött az ultrahangokra 28héttől meg már nem jön be mi változhatott.Varja a kislányunkat nagyon de ez a hirtelen változás furcsállom.Nem hagy ki egy ultrahangot sem egyet sem most 35 hetesen meg említettem neki hogy menjünk el megint 4D re de nem válaszolt rá semmit.Nem ertem mi változott.talan az hogy egy hónapban 2 3 szor be kell menni mert gondok vannak a placentával és veszélyeztetett terhes vagyok.de most hogy mondtM neki hogy nem megyek iden sehova vagy is nem utazhatok hosszu utakra akkor meg nem számit neki hogy veszélyeztetett terhes vagyok.
2019. dec. 19. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ezt megkérdezted tőle mit válaszolt?

Sajnos mi itt nem látunk a párod fejébe, muszáj leszel vele ezt megbeszelni..

Én még ilyenről nem hallottam, pont hogy így a végén érdekesebb az uh mert ilyenkor már azért emberibb a formája, mint az elején 🙂

2019. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajj nehogy már. Együtt laktok nemsokára baba lesz és párkapcsolatban éltek. Hogy nem vagy képes egyenesen megkérdezni tőle ezt? Ennyire nem vagytok egymással őszinték hogy rászorulsz az internet anonim kérdezőoldalára?

Minden rosszindulat nélkül mondom hogy már gondok vannak és ez így nagyon gáz :/

2019. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ez már a második gyerek ebbe a csodás kapcsolatba.


35 hetesen már ne menjetek 4Dre, teljesen felesleges, nem látszik semmi, mert nem fér bele a gyerek a képbe.

2019. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdrztem a válasza mert csak ez volt
2019. dec. 19. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen hozzáállása van nem akarlak elkeseríteni de készülj rá hogy egyedül fogod felnevelni ezt a babát. Vagy előbb vagy utóbb.
2019. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egyszerűen csak túl tolod a dolgokat? Plusz még ott a placenta problémád.

Az én páromat is idegesítette, ha minden egyes percben valamit mondtam, hogy nézd ezt, nézd azt és a többi dolgok.

A közvetlen környezetemben élő férfiak is mondták, hogy idegesítette néha őket.

Nem úgy működnek, mint mi.

Lehetséges, hogy már elege van a terhességből és azt várja, hogy megszülessen.

Sajnálom, lehet jönni, hogy ez nincs így.

De magadba is kell nézni, hogy nem te váltod e ki belőle.

2019. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ az utólsónak is köszönöm.Sikerült megbeszélni a dolgokat és hát a sok negatív ami történt körülöttünk az miatt volt minden.Sokan akartak minket szétválasztani elég dúrva módon.Volt hogy valaki azt állította hogy terhes a páromtól volt hogy a saját anyam akart bogarat ültetni mind a kettőnk fülébe volt hogy a testvéreim akartak éket verni közénk.Sokat beszélgettünk és most ott tartunk hogy minden rendben 17 nap és megszületik a kishercwgnőnk
2020. jan. 7. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!